X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Euthyrox a wzrost lub spadek wagi
Odpowiedz

Euthyrox a wzrost lub spadek wagi

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za to niewiem co jest ze mną biore od 40 dni euthyrox 50 ( mialam 4.28 tsh,ft3 ft4 i anty tpo w normie) i schudlam juz 10.5 kilo to duzo boje sie ze za duzo co prawda jestem duza wiec to mnie nie martwi waze ponad 100 a staramy sie kilka lat o dziecko problemy z owulacja ,ale jak dalej tak szybko bedzie spadac waga to serio cos bedzie nie tak (oczywiscie mam diete o niskim indeksie glikemicznym) ale nie cwicze w ogole tylko ide do pracy ale pracuje na kasie wiec tez siedze :P )

  • Kasita Przyjaciółka
    Postów: 104 22

    Wysłany: 9 maja 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Od tygodnia biore L-Thyroxine 25 (lewotyroksyna 25 mg) i jeszcze nie wiem jakie beda efekty (ani jesli chodzi o wage, ani o wyniki hormonow). Jestem ciekawa czy ktoras z Was to brala. Tak na marginesie oto co pisze Wiki na temat tego leku:

    L-Thyroxine to lewotyroksyna (z tego co czytalam na Wiki, ten lek ma wiele nazw w zaleznosci od kraju i nazw generycznych - i tak np. :
    Eltroxin, Euthyrox, Letrox, Levaxin, L-thyroxine, Thyrax, i Thyrax Duotab w Europie;
    Thyrox, Thyronorm we Wschodniej Azji;
    Unithroid, Eutirox, Levoxyl, Synthroid, i Tirosint w Am. Polnocnej i Poludniowej;
    Thyrin i Thyrolar w Bangladeszu.

    Jako skutek uboczny podaje sie m.in. spadek wagi.

    Kasita
    16.11 - krio-transfer 5-dniowej blastki
    05.12 - pozytywna beta
    15.12 - bicie serca :)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ