X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Fertistim i częstotliwość
Odpowiedz

Fertistim i częstotliwość

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 1do23 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,mam dwa pytania.
    Po pierwsze...mam możliwość kochać się z partnerem w jeden dzień lub dwa dni w tygodniu (praca wyjazdowa jego). Czy mamy w ogóle w takich warunkach szansę na poczęcie dziecka? ...
    A po drugie to zaczęłam brać fertistim, czy któraś Pani brała i pomógł/ułatwił zajście w ciąże?

    Ania_1003 lubi tę wiadomość

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1do23 wrote:
    Hej,mam dwa pytania.
    Po pierwsze...mam możliwość kochać się z partnerem w jeden dzień lub dwa dni w tygodniu (praca wyjazdowa jego). Czy mamy w ogóle w takich warunkach szansę na poczęcie dziecka? ...
    A po drugie to zaczęłam brać fertistim, czy któraś Pani brała i pomógł/ułatwił zajście w ciąże?
    Zawsze jest szansa jak się wszystko razem złoży. Nie wyliczaj aż tak. Kiedy możecie, to korzystajcie. Cała reszta obserwacji o ile prowadzisz lepiej jak jest tylko dodatkiem.

    [age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ