Forum Starając się - ogólne FSH A LH pomóżcie
Odpowiedz

FSH A LH pomóżcie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 stycznia 2014, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane, właśnie odebrałam wyniki i są one następujące FSH 4,41 A LH8,41. Z tego co wyczytałam świadczy to o pcos ;/;/ co dalej? usg?? w którym dniu?? jestem przerażona

• ancoma Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tego co ja wiem to stosunek LH /FSH >3 jest nieprawidowy

• ancoma Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy innych nieprawidłowych badaniach podjrzeny robi sie >2 , odsylam do strony http://www.pco.prv.pl/ w zakładke hormony moze to cos Ci wyjasji , dodam ze badanie LH i FSH wykonywane powinno byc w 7 dniu cyklu

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    przy innych nieprawidłowych badaniach podjrzeny robi sie >2 , odsylam do strony http://www.pco.prv.pl/ w zakładke hormony moze to cos Ci wyjasji , dodam ze badanie LH i FSH wykonywane powinno byc w 7 dniu cyklu

ja wyraźnie miałam przez lekarza przykazane ze w 3-5 dniu cyklu...

• ancoma Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba to zalezy od lekarza w niektorych wpisach widzialam ze dziewczyny badania wykonywały w 10 dniu cyklu wg zaleceń lekarza ,

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy LH robione w 23 dc daje wynik wiarygodny ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.