Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Przykro mi, polubiłaś post za to, że będziesz powtarzać i już trzymam kciuki ✊️✊️

    @Effiii, dzięki kochana 🫂 Zazdroszczę nart! Ja coś tam śmigałam, ale rok temu zaczęliśmy uczyć się jeździć na snowboardzie i to dopiero jest frajda 🤩 Czuję się jakoś bezpiecznie na desce. Zobaczymy czy w tą zimę uda się wyjechać ☺️ Dostaliśmy zaproszenie od znajomych na okres pomiędzy świętami a nowym rokiem, ale musimy przemyśleć finanse.
    Udanego szusowania ❤
    Kochana ja marzę o snowboardzie ale mam mega stres, bo ja to taki trochę sztywny kółek jestem a tam trzeba chyba złapać luz , ale mam nadzieję że kiedyś sie przełamie, bo jakoś deska bardziej mi się podoba ;)
    Oby wyjazd Wam wypalił;)

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20231215-072453.jpg

    nick nieaktualny, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka, Boże jaki słodziak, jakie oczy, też bym wpuściła do wyra😁❤️

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Niestety biało, że aż razi, ale wydaje mi się, że może być dopiero 9dpo, zatestuję jeszcze za dwa dni

    Zameldujemy się ponownie pod kibelkiem pojutrze w takim razie 🫂🤞

    Kasia111, magdalena321, Viii, goska000, aszin, Butterfly23, Lola93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    20231215-072453.jpg

    Wiedziałam, że to coś dla mnie nie powiększając zdjęcia! 🥹❤️

    Sarka94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Kochana ja marzę o snowboardzie ale mam mega stres, bo ja to taki trochę sztywny kółek jestem a tam trzeba chyba złapać luz , ale mam nadzieję że kiedyś sie przełamie, bo jakoś deska bardziej mi się podoba ;)
    Oby wyjazd Wam wypalił;)
    No coś Ty, spróbuj następnym razem! Ja też uważam się za osobę o trochę sztywnych ruchach, a dawałam radę. Dopiero teraz dzięki rurce i rozciąganiu zwiększam zakresy i mobilność ☺️
    Ale uważam, że na desce 1-3 razy pierwsze warto wykupić instruktora, bo jest trudniej niż na nartach samemu ogarnąć

    Effiii lubi tę wiadomość

  • Fooskatt Autorytet
    Postów: 488 630

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!!!
    Jak tam ten piękny (blehhh, szaro, śnieg, zimno) poranek? U mnie dziś od rana blee... Nie wyspałam się, jak robiłam kawę do pracy to nalałam do kubka termicznego, po czym jak zakręcałam to mi wszystko spadło - cała kuchnia zalana, ja do przebrania. Młody dziś od rana swoje humorki - on nie idzie do przedszkola tylko do babci, a śniadania nie zje, bo on chce pierniczki.... Kawa mi dzisiaj nie smakuje, ma dla mnie kwaśny smak, chociaż mój mąż mówi, że jest normalna... Czeka mnie ciężki dzień, bo jeden z kontrahentów spóźnia się z płatnością... a do tego inwentura ciąg dalszy (liczenie śrubek jest trochę męczące ;D).
    Ale, przestało mnie boleć podbrzusze (przynajmniej narazie), więc trochę przyjemniej ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2023, 07:44

    31 lat.
    4 ciąże - 3 poronienia (9 i 12, 5 tc), 3 ciąża zakończona pozytywnie 30.06.2020 na świat przyszedł Staś.
    Macica dwurożna, tyłozgięcie, problemy z krzepliwością krwi.
    I/2024 - bc.

    II/2024 - CLO. (dwa pęcherzyki dominujące, oba pękły). progesteron w normie. Piękne endometrium.
    III/2024 - CLO.
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, melduję się z kawką u Sarki bo reszta chyba już zatestowała.

    Aszin pięknota <3 my cały czas myślimy nad psem, tzn. mąż chce a ja odwlekam, bo chciałabym żeby Młody był już na tyle duży, że wyjdzie z nim na szybkie siku. Co do koziorożców to jeszcze mam teściową

    Sarka podwójne gratulacje

    Megipta piękne zdjęcie choinki i oglądających.

    Viii nie znam się na wykresach, ale dziewczyny pisały, że czasami z kiepskich są ciąże, a z idealnie ciążowych @, baaa pamiętaj, że nawet z takich bezowulacyjnych i pół bzyków też, więc jestem dobrej myśli!

    Anka a u Ciebie kiedy się spotykamy? Uparcie twierdzę, że będzie dobrze :)

    My chyba dzisiaj ubierzemy choinkę bo Młody męczył od 6 rano, że wszyscy już mają.

    Czytam ciągle o tych biochemach i po stwierdzeniu, że często kobiety dostają spóźnionej miesiączki i nawet nie wiedzą, że były w ciąży, zapaliła mi się lampka, że my we wrześniu co prawda się nie staraliśmy, ale też nie zabezpieczaliśmy, a @ spóźniła mi się 6 dni więc wystraszyłam się, że to już 2 przypadek. "Na szczęście" po tym jak wygląda moje krwawienie uspokoiłam się, bo we wrześniu to na bank nie była ciąża.

    Sarka94, Viii, aszin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję 38 biel wizira w tym cyklu 🙈

    ezra lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt wrote:
    Dzień dobry!!!
    Jak tam ten piękny (blehhh, szaro, śnieg, zimno) poranek? U mnie dziś od rana blee... Nie wyspałam się, jak robiłam kawę do pracy to nalałam do kubka termicznego, po czym jak zakręcałam to mi wszystko spadło - cała kuchnia zalana, ja do przebrania. Młody dziś od rana swoje humorki - on nie idzie do przedszkola tylko do babci, a śniadania nie zje, bo on chce pierniczki.... Kawa mi dzisiaj nie smakuje, ma dla mnie kwaśny smak, chociaż mój mąż mówi, że jest normalna... Czeka mnie ciężki dzień, bo jeden z kontrahentów spóźnia się z płatnością... a do tego inwentura ciąg dalszy (liczenie śrubek jest trochę męczące ;D).
    Ale, przestało mnie boleć podbrzusze (przynajmniej narazie), więc trochę przyjemniej ;P

    Dla mnie kawoszki, to że kawa mi nie smakuje, to był pierwszy objaw... teraz nawet do męża mówiłam na bank jest coś nie tak bo patrz kawę piję

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Anka a u Ciebie kiedy się spotykamy? Uparcie twierdzę, że będzie dobrze :)

    Zapraszam jutro, kawusia będzie i upiekę blondie w kształcie.. A nie powiem Wam, zobaczycie same 😀

    Miałam dzisiaj testować ale kumpel się zapowiedział, właśnie czekam aż przyjedzie. Co będę chłopu humor od rana psuć jak dokładnie w ubiegłym miesiącu 😅🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2023, 07:53

    Sarka94, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kira lubią tę wiadomość

  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do koziorożców to ja mam siostrę i męża 🙈

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka a psina cudna <3 12 lat była z nami labradorka 😭

    Sarka94 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    Melduję 38 biel wizira w tym cyklu 🙈

    🫂
    Gdzie ta Twoja Królowa zaginęła.. 🤔

    Sarka94 lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Zapraszam jutro, kawusia będzie i upiekę blondie w kształcie.. A nie powiem Wam, zobaczycie same 😀

    Miałam dzisiaj testować ale kumpel się zapowiedział, właśnie czekam aż przyjedzie. Co będę chłopu humor od rana psuć jak dokładnie w ubiegłym miesiącu 😅🤣

    Dobrze, że kumpel od rana przyjeżdża, bo jak on tak przed testami przyjeżdża to w końcu trafi na taki kiedy Ty już pić nie powinnaś

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka94 wrote:
    Melduję 38 biel wizira w tym cyklu 🙈
    Przykro mi, tylko gdzie ten małpiszon 🙄
    Ja koziorożec z początku roku, zawsze byłam najstarsza 😁

    Właśnie odebrałam prezent od męża, wysłał z granicy 🥺 zima mi nie straszna 😂 https://cozzzy.pl/wp-content/uploads/2022/11/cozzzy_plush_unicorn_1.jpg

    blador2, nick nieaktualny, Butterfly23, nick nieaktualny, goska000, Sarka94, ultramaryna_, karola_b, Muuu., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Dobrze, że kumpel od rana przyjeżdża, bo jak on tak przed testami przyjeżdża to w końcu trafi na taki kiedy Ty już pić nie powinnaś

    Dzisiaj mamy w planach Apple Pie Latte Macchiato z Maczka 😋

    blador2, MartiMarti, goska000, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka gratuluję podwyżki. U mnie to niestety tak jak Twój mąż, obiecane przez rząd mamy, uwierzymy ale dopiero jak dostaniemy 😄

    U nas choinka jak na razie to stoi w piwnicy, ozdoby choinkowe jeszcze u teściów na strychu.

    Gosia ja też nie rozumiem tych przebieranek, jak się zaraz człowiek rozbiera ale jak go to nakręca to czemu nie. A co do spontanow to ja mimo @ chodzę jakaś nakręcona, nawet zaczęłam się wczoraj dobierać do małża 😈 początkowo był oporny, ale później stwierdził że on to coś spać nie może i na drugą propozycje już przystał 🤣 tylko był zdziwiony co ja taka pełna ochoty. Oczywiście po wszystkim, mimo że wcześniej się zarzekał nie nie, usnął jak dziecko 😄

    Anka32 stałam tak dziś w stokrotce za majonezem (ogólnie jest promka na kielecki 500ml za 6 zl 🤣) i to było jedyne co mi się w oczy jeszcze rzuciło. Kusił żeby kupić ale postanowiłam że do świąt nie pije.

    nick nieaktualny, goska000, Sarka94, nick nieaktualny, Kira lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Przykro mi, tylko gdzie ten małpiszon 🙄
    Ja koziorożec z początku roku, zawsze byłam najstarsza 😁

    Właśnie odebrałam prezent od męża, wysłał z granicy 🥺 zima mi nie straszna 😂 https://cozzzy.pl/wp-content/uploads/2022/11/cozzzy_plush_unicorn_1.jpg

    Kocobluza 😍😍
    Ja bym chciała tą w lamy 😁

  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Kocobluza 😍😍
    Ja bym chciała tą w lamy 😁
    W lamy jest przesłodka, widziałam też w kapibary 😁

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 328 329 330 331 332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ