Forum Starając się - ogólne Gin Bydgoszcz
Odpowiedz

Gin Bydgoszcz

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Emiliada Ekspertka
  Postów: 144 194

  Wysłany: 14 lipca 2014, 10:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, przepraszam, jeśli powielam temat, ale... zapisałam się właśnie do gina na NFZ (chwilowo brak innej możliwości) na badania. Udało się dostać do dr. Cichewicz Krystyny. Czy któraś z Was umiałaby mi coś powiedzieć o tej lekarce? Naczytałam się sporo negatywnych opinii i nie ukrywam, lekko się wystraszyłam... :( A zależy mi, żeby się dostać.
  Nie wiem też, kiedy powinnam dostać @ (nieregularne cykle, do tego ten teraz to już w ogóle jakaś porażka...). Możliwe, że wizyta wypadnie mi w trakcie krwawienia - myślicie, że mnie przyjmie? Jeśli chcę np., żeby zbadała mi hormony (np. TSH). Chciałabym też, aby mi coś na owulkę przypisała (jak clo - ale nie wiem, czy lekarze praktykują coś takiego przy pierwszej wizycie nowej pacjentki)?
  Przepraszam, jeśli pytania są śmieszne - ale zależy mi na tej wizycie. To już chyba desperacja lekka, 5 cykl i nic... :(

  f2w3s65gudn84bn0.png
 • Magda_lena88 Autorytet
  Postów: 1837 3255

  Wysłany: 14 lipca 2014, 13:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochana ja na temat tej lekarki nic nie powiem..ale mogę dorzucić coś jeśli chodzi o badania hormony np..ja do mojego lekarza trafiłam jak już staraliśmy się prawie 2 lata. lekarz przeprowadził nazwijmy to wywiad medyczny, zrobił usg, pobrał wymaz na cytologię no i pierwsze co to badanie nasienia bo jak stwierdził nie ma sensu żebym ja latała i męczyła się na jakiś badaniach jak może być problem z nasieniem a mężczyznę ponoć łatwiej wyleczyć/podleczyć niż kobietę no ale żebym nie próżnowała dostałam skierowanie na prg..no i był dość niski a nasienie Ok :) później tak miałam ok 4 cykle z dup-kiem ale bez rezultatu i w sumie po ponad pół roku (a chodziłam do lekarza w sumie co miesiąc) dostałam stymulację CLO plus dup-ka ale się nie udało (brałam 1x1 clo) a w kolejnym cyklu brałam już CLO 2x1 ale bez dup-ka i udało się ale na krótko...w między czasie przed CLO miałam robione inne hormony oraz toxo by wykluczyć przyczyny niemożności zajścia..no a później 4 cykle przerwy po stracie i na nowo z CLO chociaż dopiero w 3cs pp była owulacja i o dziwo mój poziom prg był w odpowiednim poziomie i to bez wspomagaczy :) Tak się zastanawiam ale może być ciężko z "wyłudzeniem" skierowania na badania od tak na 1 wizycie..chociaż mam nadzieję, że Ci się uda. Ja po stracie miałam później ok 14 badań z krwi więc chyba już wszystko możliwe co można zbadać..jeszcze nie miałam HSG ale skoro raz się udało to chyba wszystko jest tam drożne..nie wiem zobaczymy jak ten cykl..a później będziemy myśleć co dalej..Mam nadzieję jednak, że może pomimo tylu negatywnych opinii o tej Pani dr. zaskoczysz się miło i może da Ci skierowania chociaż teraz lekarze na NFZ to już z łaski swojej dają..no ja od tego roku chodzę do mojego lekarza na "kompleksowe" wizyty prywatnie a na monitoring udaje mi się do niego wpadać na dyżury do szpitala więc mam za darmo :) Powodzenia :) bo dobry lekarz to już połowa sukcesu przy staraniach <3
  Aha co do wizyty w trakcie @ to mój lekarz zawsze po CLO każe mi przyjść albo na kilka dni przed @ albo np. może to być 1/2 dzień @ aczkolwiek jak raz byłam w trakcie @ to usg nie robił bo mówił, że nie chce mnie podrażaniać :P chociaż ja i tak byłam wtedy tylko po receptę ale on taki ma zwyczaj, że czy po receptę czy na normalną wizytę zawsze bada i robi USG :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2014, 13:49

  relghdgecegtmzr9.png

  P6dtp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego