X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ginekolog - Inowrocław, Bydgoszcz, okolice
Odpowiedz

Ginekolog - Inowrocław, Bydgoszcz, okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szukam naprawdę dobrego, najlepiej sprawdzonego lekarza z okolic Inowrocławia i okolic. Może być z Bydgoszczy. Mam dość wyłudzaczy pieniędzy, chciałabym trafić do kogoś kto potraktuje mój problem poważnie i zajmie się konkretnymi badaniami itp. a nie tylko na ślepo przepisywał mi kolejne leki...
    Możecie kogoś polecić???

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę powodzenia w poszukiwaniu :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jeżdzę do Szubina do Sztenca... I wydaje mi się, że jest całkiem ok. Od razu po pierwszej wizycie dostałam skierowanie na całą masę badań i to on wysłał mnie do endokrynologa z podejrzeniem Hashimoto i się nie pomylił.

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rastafanka wrote:
    Hej, ja jeżdzę do Szubina do Sztenca... I wydaje mi się, że jest całkiem ok. Od razu po pierwszej wizycie dostałam skierowanie na całą masę badań i to on wysłał mnie do endokrynologa z podejrzeniem Hashimoto i się nie pomylił.
    chodzisz prywatnie czy NFZ?


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka- prywatnie niestety. Ale dla stałych pacjentek są troszkę niższe ceny (chyba że dla nowych są po prostu zawyżone :P )

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuję do niego... sama już nie wiem gdzie szukać. Rastafanka dziękuję za odpowiedź :)

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytaj sobie opinie o nim... Co prawda nie są same pozytywne... Ale w pracy mam dwie dziewczyny, które miały problemy z zaciążeniem i właśnie u niego się leczyły... Jedna ma 3-letnią córeczkę, a druga półtoraroczną :)

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka86 wrote:
    Dziewczyny szukam naprawdę dobrego, najlepiej sprawdzonego lekarza z okolic Inowrocławia i okolic. Może być z Bydgoszczy. Mam dość wyłudzaczy pieniędzy, chciałabym trafić do kogoś kto potraktuje mój problem poważnie i zajmie się konkretnymi badaniami itp. a nie tylko na ślepo przepisywał mi kolejne leki...
    Możecie kogoś polecić???
    Ja polecam Toruń :) za darmo masz w poradni rozrodczości na Bielanach, jest tam dwóch dobrych specjalistów, lub za kasiorę Matopat dr Szymański lub dr Stankiewicz

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dziękuję Kochana!!! na pewno to sprawdzę - dla mnie Toruń czy Bydgoszcz to bez różnicy :)

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ