Forum Starając się - ogólne Ginekolog NFZ rejon Katowic
Odpowiedz

Ginekolog NFZ rejon Katowic

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2020, 01:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, poszukuje ginekologa na NFZ w okolicy Katowic. Takiego który nie boi się zmierzyć z niepłodnością i posiada jakiekolwiek usg w gabinecie. Możecie polecić jakiegoś ?

• Agula Autorytet

Wysłany: 2 września 2020, 06:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:
    Hej dziewczyny, poszukuje ginekologa na NFZ w okolicy Katowic. Takiego który nie boi się zmierzyć z niepłodnością i posiada jakiekolwiek usg w gabinecie. Możecie polecić jakiegoś ?
    Wydaje mi się, że ciężko znaleźć dobrego lekarza na NFZ jeszcze takiego który ma pojęcie o niepłodności. Ja też szukalam w okolicy, ostatecznie I tak zostałam przy prywatnych wizytach, ale zmieniłam lekarza.

31l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

Zostałam bezpłodna 😢💔

PCOS, hashimoto.
  • Agula Autorytet

Wysłany: 2 września 2020, 07:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Ligocie w poradni przy szpitalnej jest poradnia leczenia niepłodności na NFZ ale terminy mają dość odległe.

31l.
    11.2016 💔 9tc

Zostałam bezpłodna 😢💔

PCOS, hashimoto.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2020, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak jak myślałam. Pozostaje chodzić nadal prywatnie 😫

• dmg111 Autorytet

Wysłany: 2 września 2020, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Artura Kobielskiego, na co dzień pracuje w medicoverze i w klinice leczenia niepłodności Invimed w katowicach, ale z reguły każdy lekarz przyjmuje chociaż jeden dzień na NFZ. Poszukaj, ewentualnie mogę podać Ci jego numer telefonu i można do niego zadzwonić. Na mnie wywarł ogromne wrażenie. 😉

n59ytv732o0pong9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2020, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Ja polecam Artura Kobielskiego, na co dzień pracuje w medicoverze i w klinice leczenia niepłodności Invimed w katowicach, ale z reguły każdy lekarz przyjmuje chociaż jeden dzień na NFZ. Poszukaj, ewentualnie mogę podać Ci jego numer telefonu i można do niego zadzwonić. Na mnie wywarł ogromne wrażenie. 😉
    Jeśli mogłabym Cię prosić, to podeslij na pv.

• Anciaq Koleżanka

Wysłany: 2 września 2020, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:

Polecam Dr. Agnieszka Mierzwa Daniluk . 8 lat staran o dziecko . Z jej pomocą po 4 miesiącach zaszlam w ciaze . Przyjmuje zarówno NFZ jak i prywatnie - czas oczekiwania dosyć dlugi ale warto !
    Lekarz od serca i z sercem

• Agula Autorytet

Wysłany: 2 września 2020, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    To nie jest reguła, że każdy lekarz musi przyjmować na NFZ. Mój poprzedni przyjmował tylko prywatnie, a ten do którego obecnie się wybieram pracuje na NFZ w poradni przy szpitalnej, ale tylko jako endokrynolog.

31l.
    11.2016 💔 9tc

Zostałam bezpłodna 😢💔

PCOS, hashimoto.
  • dmg111 Autorytet

Wysłany: 3 września 2020, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    To nie jest reguła, że każdy lekarz musi przyjmować na NFZ. Mój poprzedni przyjmował tylko prywatnie, a ten do którego obecnie się wybieram pracuje na NFZ w poradni przy szpitalnej, ale tylko jako endokrynolog.
    Pewnie, że nie, ale większość tak robi, by nam pomóc 😉 Ja chodzę z medicovera, potrzebowałam skierowanie na echo serduszka dziecka w brzuszku, bo na nfz krótsze terminy niż prywatnie, od razu mi załatwił 😉 To jest wygodne w takich sytuacjach 😉

n59ytv732o0pong9.png
  • dmg111 Autorytet

Wysłany: 3 września 2020, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:
    Jeśli mogłabym Cię prosić, to podeslij na pv.
    Zaakceptuj mnie i wyślę 😉

n59ytv732o0pong9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2020, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Zaakceptuj mnie i wyślę 😉
    Dzięki wielkie ❤️❤️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ