Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Kic mi tez siw to przydalo 😉 Bo tak właśnie zastanawiałam się czy mogę mieszać kilka porcji pokarmu. Czy będę musiala wozić kilka woreczków naraz. Ale można zmieszać pokarm z 12h tylko najpierw kazda porcja do lodówki aby miala ta sama temp. Na 12 jedziemy do malego. Bede miala dla niego od wczoraj 20.30 240ml mleczka. Na ta chwile ilości jakie zjada to starczy mu na troszkę 😁 a jutro zawiozę znow 😊😊
    Brawo mama, pięknie odciągasz! :)

    Inaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Ja dostałam jeden w szpitalu i to nie w brzuch. Pytałam czy dostanę też do domu no ale że nie
    Ja nie dostałam wcale, ani w szpitalu, ani w domu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10.40 pobranie na krzywa i do domu. Przeżyłam, ale w ciąży smakowała jakoś lepiej 😂

    nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 21:11

    💙
    💗
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku pamietam, że pisałaś że dostałaś pieniądze z ubezpieczalni za cc, jaki procent uszczerbku na zdrowiu Ci wyliczyli? Ja złożyłam wniosek i jestem ciekawa czy w ogóle uznają. Na razie przyznali tylko za pobyt w szpitalu

    age.png

    age.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w nowym tygodniu. Jeszcze tylo tydzien do donoszonej! Ale minelo 😱

    nick nieaktualny, Gagatka, Zulugula, Inga28, Nowastaraczka, KarolinaMaria, Angie1985, nick nieaktualny, kar_oliv, Sylwucha, Lalia, Inaa89, edyciak., dmg111 lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Motylku pamietam, że pisałaś że dostałaś pieniądze z ubezpieczalni za cc, jaki procent uszczerbku na zdrowiu Ci wyliczyli? Ja złożyłam wniosek i jestem ciekawa czy w ogóle uznają. Na razie przyznali tylko za pobyt w szpitalu
    Ogólnie miałam sumę ubezpieczenia 7500 na operacje 3 klasy, a oni policzyli mi 25%

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Ogólnie miałam sumę ubezpieczenia 7500 na operacje 3 klasy, a oni policzyli mi 25%

    Okej, dziękuje za informacje 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja dziś 37+0. Ciąża donoszona 🥳 jeśli o mnie chodzi, mogę iść rodzić, ale chyba szybko to nie nastąpi. Czuję, że przede mną najdłuższe 3 tygodnie, oby nie zamieniły sie w 5... wkraczam więc w fazę doszukiwania się czopa na bieliźnie i sprawdzania w lustrze co 5 minut, czy może brzuch nie opadł 😂😂 Dziś dopakuję walizkę, pospaceruję i coś ogarnę w domu. Jutro mam wizytę u lekarza. Idę do innego, bo do mojej nie było szansy się teraz dostać, a chcę przed świętami sprawdzić co tam u Matyldy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2020, 09:48

    kic83, Enigvaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kar_oliv, Zulugula, Suszarka, Nikaa92, Nowastaraczka, Sylwucha, SolAngelica, Lalia, Inaa89, edyciak., Stokrotka027, dmg111, Ounai, kiniusia270 lubią tę wiadomość

    🦄 2021 r.
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam z pobrania krwi, myślałam że już nie będę musiała, ale na razie nie rodze, a jutro wizyta u gina. Ciekawe co wymyśli. Obawiam się że w środę na indukcje mnie zabierze😑 a jej chyba bardziej się boję niż CC. Wszystko o wagi Małej będzie zależało.

    O ❤️
    Z ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Cześć Dziewczyny, ja dziś 37+0. Ciąża donoszona 🥳 jeśli o mnie chodzi, mogę iść rodzić, ale chyba szybko to nie nastąpi. Czuję, że przede mną najdłuższe 3 tygodnie, oby nie zamieniły sie w 5... wkraczam więc w fazę doszukiwania się czopa na bieliźnie i sprawdzania w lustrze co 5 minut, czy może brzuch nie opadł 😂😂 Dziś dopakuję walizkę, pospaceruję i coś ogarnę w domu. Jutro mam wizytę u lekarza. Idę do innego, bo do mojej nie było szansy się teraz dostać, a chcę przed świętami sprawdzić co tam u Matyldy.

    Ja juz schizuje czy sie przypadkiem nie zaczyna za wczesnie 😂 kciuki za wizyte! 😍

    Lalia lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Dziewczyny po cc jak to jest z tymi zastrzykami w brzuch na krzepliwośc czy coś ? Po 1 cc tego nie dostałam .. teraz jeśli nie dadzą a bezpieczniej podać to sama mogłabym poprosić .. ale czy bezpieczniej ? Nie znam się
    Ja miałam i w szpitalu i potem w domu 10dni

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Cześć Dziewczyny, ja dziś 37+0. Ciąża donoszona 🥳 jeśli o mnie chodzi, mogę iść rodzić, ale chyba szybko to nie nastąpi. Czuję, że przede mną najdłuższe 3 tygodnie, oby nie zamieniły sie w 5... wkraczam więc w fazę doszukiwania się czopa na bieliźnie i sprawdzania w lustrze co 5 minut, czy może brzuch nie opadł 😂😂 Dziś dopakuję walizkę, pospaceruję i coś ogarnę w domu. Jutro mam wizytę u lekarza. Idę do innego, bo do mojej nie było szansy się teraz dostać, a chcę przed świętami sprawdzić co tam u Matyldy.
    Oooo czekamy na imienniczkę 😍❤️

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Jesteście niesamowitym wsparciem dla mnie 💙 niestety już widzę pierwsze efekty mm, bo to mleko Nan jest w takich mini buteleczkach z beznadziejnym turbo smoczkiem z którego pewnie nawet wypływa bez ssania 🤦‍♀️ i mimo że zaczynam przystawiać synka najpierw do piersi, a potem dopiero mm, to chyba już załapał że z cyca to się trzeba namęczyć a z butli leci i nie dość że coraz słabiej ssie, to nawet trudniej mi go przystawić. Ale kazałam mężowi zebrać z domu moje butelki, więc nawet jeśli nie uda się z laktatorem i moim mlekiem, to będę mu przelewać to mm do bardziej wymagających smoczków.
    No ale jedno muszę przyznać : je przepięknie to mm 😍😍😍

    Herbata, u nas nie ma ani odwiedzin ani porodów rodzinnych więc mąż zna synka tylko z Messengera, ale jest w nim zakochany 🤭💙 cały czas pyta o niego, nie pisze mi już smsow "kocham Cię" tylko "Kocham Was" 😍😍 nie spodziewałam się, że synek skradnie jego serce aż tak ♥️♥️♥️

    Lailus, ja tez uzywalam tych butelek i smoczkow w szpitalu i moj maly cycoman wcale sie nie zraził do piersi wrecz przeciwnie wiec Olus jak pozniej zasmakuje cyca to tez pewnie zapomni o jakimś kauczukowym dziadostwie. Mamusia to zawsze bliskość, zapach i czułosc

    nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic
    Specjalnie dla Ciebie. Ale żeby twarz pokazać to jeszcze nie jestem gotowa, ja to się boję w te internety 😅
    "Kreacja" na wigilię, kupiona optymistycznie w 8 miesiącu ciąży, jeszcze z metką, ale pasuje 🤭
    Po prawo bardziej się udało uchwycić srebrne drobinki. w ogóle sukienka jest taka jakby welurowa, więc kompletnie nie w moim stylu a jednak podoba mi się:) i ma kopertowy dekolt na 13stą potrawę 🍼😄
    Oczywiście nie cytujcie zdjecia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 08:47

    kar_oliv, nick nieaktualny, kic83, KarolinaMaria, ZielonaHerbata, Suszarka, Ladyo, Inga28, Nikaa92, Nowastaraczka, nick nieaktualny, calanthe, Lalia, Inaa89, Stokrotka027, dmg111, Ounai, nick nieaktualny, Fragaria, doomi03 lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu jaka lasencja 😍

    Zulugula lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17209 23930

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Mój Tomus wczoraj mial taki dzien bliskości. W dzien mało spal, no bo nie moglam tylko leżeć z nim. Ale o 20 jak juz zasnal na cycu to juz z nim zostalam w lozku. Odlozylismy go do łóżeczka dopiero o 22 oczywiscie otworzyl gały😅 ale tylko na chwilę i spal juz potem do 1:30 , a potem do 5🙆‍♀️
    Faktycznie u nas wtedy chodzi o bliskosc, generalnie lepiej śpi jak jestem obok , na szczęście rzadko zdarza się taka przylepa i z nami w łóżku spal tylko w pierwszym tygodniu
    Marta może spać sama ale tylko pierwszy set. Potem juz musi mieć mnie. Tzn pewnie mogłabym ja odłożyć ale wtedy spałabym tak krótko jak Annia. Więc wolę nie odkładać, bo mam więcej sił w dzień jak się wyśpię ;)
    Annia mówię Ci. Spróbuj go nie odkładać.

    Meggi, nie bój żaby, indukcja nie jest taka straszna wcale.

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedze tu i myślę o moim snaidanku w domu i już nie mogę, skręca mnie 😂

    A tu moje menu na dziś :)

    bb1beb68a6c3.jpg

    Enigvaa, nick nieaktualny, Lalia, dmg111 lubią tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Cześć Dziewczyny, ja dziś 37+0. Ciąża donoszona 🥳 jeśli o mnie chodzi, mogę iść rodzić, ale chyba szybko to nie nastąpi. Czuję, że przede mną najdłuższe 3 tygodnie, oby nie zamieniły sie w 5... wkraczam więc w fazę doszukiwania się czopa na bieliźnie i sprawdzania w lustrze co 5 minut, czy może brzuch nie opadł 😂😂 Dziś dopakuję walizkę, pospaceruję i coś ogarnę w domu. Jutro mam wizytę u lekarza. Idę do innego, bo do mojej nie było szansy się teraz dostać, a chcę przed świętami sprawdzić co tam u Matyldy.

    Gratuluję 37tyg! Oby po barszczyku Cie nie ruszyło, bo szkoda żeby się zmarnował 😀

    💙
    💗
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu
    Kochana, dziękuję ♥️
    Cóż to za ogień 🔥
    Wiedziałam że skrywasz sexy ciałko 🧯🚒
    Wyglądasz obłędnie!
    Czy Ty włosy zrobiłaś, czy masz takie ładne?

    Zulugula, Lalia lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
‹‹ 2641 2642 2643 2644 2645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ