X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne gronkowiec złocisty w nosie a ciąża
Odpowiedz

gronkowiec złocisty w nosie a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zakładam nowy watek,bo nic nie znalazłam w tym temacie, a wydaje mi się dosć istotny. Otóż od pażdiernika walczę z popękanym nosem w środku, przeszłam przez wit.E, po maść tranową i rinopanteinię i panterin ale nic nie pomagało, w grudniu bbyłam u laryngologa olał temat, że nic sie nie dzieje. Zrobiłam sobie wymaz, okazało się, że gronkowiec;/ jestem w 6 tyg.ciąży, mówiłam już ginekologowi o tym, ale stwierdzł, ze z nosa mi się nie leje to narazie bez paniaki, a właśnie się leje i tak bolą te rany w środku;/ czy któraś przeszła coś podobnego ???

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co się orientuję, gronkowca w nosie ma duża czesc populacji. Jesli masz ranki to popros laryngologa o recepte na masc i patyczkiem smaruj to miejsce. Pozdrawiam

    uwo93e3kacedpezy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie przeszłam już przez 4 maści i zero efektów;/ byłam wczoraj u innego gina, dał listę badań d zrobienia i zobaczymy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ