X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gruba błona śluzowa przed owulacją?
Odpowiedz

Gruba błona śluzowa przed owulacją?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 9 marca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Zastanawia mnie to, o czym przed chwilą napiszę.
    Byłam dziś u ginekologa, ponieważ 13-18 dc krwawiłam (mocniej niż plamienie, mniej niż miesiączka). W dniach, kiedy powinnam mieć owulację nie było dużo śluzu. Obecnie jestem w 28dc i mam teraz duży śluz. Test owulacyjny wyszedł pozytywny.
    U ginekolog mialam usg - widać pęcherzyk jakbym była tuż przed owulacją, ale do tego błona śluzowa macicy jest bardzo gruba i to zaczęło zastanawiać moją lekarkę. Dostałam skierowanie na beta HCG oraz wstrzęmięźliwość od alkoholu.
    Czy któraś tak miała? Boję się, że to są jakieś polipy albo puste jajo:(

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 14 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 33 dc, miesiączki nadal nie ma. Beta hcg <0.1. Testy owulacyjne pokazują od kilku dni owulację. Może mam złe testy?
    Czy któraś miała podobnie?

    oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ