Forum Starając się - ogólne Gruba błona śluzowa przed owulacją?
Odpowiedz

Gruba błona śluzowa przed owulacją?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marie_marie22 Autorytet

Wysłany: 9 marca 2019, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Zastanawia mnie to, o czym przed chwilą napiszę.
    Byłam dziś u ginekologa, ponieważ 13-18 dc krwawiłam (mocniej niż plamienie, mniej niż miesiączka). W dniach, kiedy powinnam mieć owulację nie było dużo śluzu. Obecnie jestem w 28dc i mam teraz duży śluz. Test owulacyjny wyszedł pozytywny.
    U ginekolog mialam usg - widać pęcherzyk jakbym była tuż przed owulacją, ale do tego błona śluzowa macicy jest bardzo gruba i to zaczęło zastanawiać moją lekarkę. Dostałam skierowanie na beta HCG oraz wstrzęmięźliwość od alkoholu.
    Czy któraś tak miała? Boję się, że to są jakieś polipy albo puste jajo:(

oar8yx8d9fawxkqt.png
  • marie_marie22 Autorytet

Wysłany: 14 marca 2019, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 33 dc, miesiączki nadal nie ma. Beta hcg <0.1. Testy owulacyjne pokazują od kilku dni owulację. Może mam złe testy?
    Czy któraś miała podobnie?

oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.