X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤
Odpowiedz

Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤

Oceń ten wątek:
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla26 wrote:
    Kurcze to już 8 cykl starań. Chociaż nie wiem jak to liczyć, skoro delegacje mojego M. wypadaja czasem po 2 tygodnie i tak sie mijamy..... Ehh. Moze w 2020 uda się trafić w ten dzień?
    Odpuszczam. Nie wiem na jak długo, ale nowy rok nowe nadzieje, niespodzianki. Jak za pół roku się nie uda pomyślę o wizycie u lekarza razem z Moim, a na pewno ze sobą samą.
    Te próby z pewnością uczą cierpliwości, zobaczymy na jak długo jej będzie.
    Trzymajcie się cieplutko! 🥰
    Ja bym na twoim miejscu zaczela monitorowac cykl za pomoca testow + mierzenie tempki. Wiedziala bys ile razy w ciagu tych 8 cykli trafiliscie w plodne. Jak my staralismy sie o pierwsza ciaze to moj maz pracowal w delegacji i na 12 cykli tylko dwa razy trafilismy dokladnie w plodne. Za drugim zaskoczylo :) powodzenia

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Myślałam, że tu wątek już umarł. Zapisałam się na wrześniówki, ale jakoś tak drętwo tam. Brakuje mi Was :( Pszczółka, byłaś upuścić krwi?
    Wbijaj na styczeń :) będziesz kibicować :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Myślałam, że tu wątek już umarł. Zapisałam się na wrześniówki, ale jakoś tak drętwo tam. Brakuje mi Was :( Pszczółka, byłaś upuścić krwi?
    Poza tym 17 stycznia dołączę do Ciebie na wrześniowkach 💪😂

    AsiaKK lubi tę wiadomość

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Ja bym na twoim miejscu zaczela monitorowac cykl za pomoca testow + mierzenie tempki. Wiedziala bys ile razy w ciagu tych 8 cykli trafiliscie w plodne. Jak my staralismy sie o pierwsza ciaze to moj maz pracowal w delegacji i na 12 cykli tylko dwa razy trafilismy dokladnie w plodne. Za drugim zaskoczylo :) powodzenia

    Ja czuje owulacje, potwierdzam to testami. Monitoring mialam raz i zielone światlo od lekarza. Z tego co wiem to właśnie były dwie szanse i nie wyszło, także no troche to wszystko zajmie czasu... Bo chwilowo nie zaskakuje :)

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2951 3552

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Myślałam, że tu wątek już umarł. Zapisałam się na wrześniówki, ale jakoś tak drętwo tam. Brakuje mi Was :( Pszczółka, byłaś upuścić krwi?
    Zostań z Nami :) czasami podczytuje na fioletowe str mocy wątki.. W szczególności lipiec bo jest dla mnie bliski. Ale i zaglądam na sierpień i wrzesień i widzę że tak ciężko się rozmowa tam klei...

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- 2 wizyta ⌛️
‹‹ 290 291 292 293 294
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ