X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne hashimoto a staranie
Odpowiedz

hashimoto a staranie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marcysia66 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 12 lutego 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim dolaczylam do was niedawno,od stycznia odstawilam tabletki ktore bralam 8 lat ,chcialam starac sie o dzidziusia ale okazalo sie ze mam hashimoto dzis odebrałam badania tsh 3.850 ft3 3.58 ft4 1.40 wizyte u endokrynologa mam we wtorek ale moze sa tu mamy ktore byly by pomocne w interpretacji tych wyników. Bardzo jest zle? Bylam na usg dzis tarczycy ktore potwierdziło hashimoto....jestem wlasnie w trakcie pierwszego okresu takiego juz normalnego po odstawieniu anty dostalam go w 32 dniu cyklu wiec calkiem przyzwoicie...balam sie ze przez tarczyce wogole go nie będzie....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ