X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne hcg/progesteron, pierwsze dni
Odpowiedz

hcg/progesteron, pierwsze dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, staram się o dziecko już, hoho, z 4 lata. Miałam probelmy z hormonami, nieregularne okresy. Od jakiegoś czasu chodziłam do gin, badałam czy mam owulacje itp. Starałam i starałam, aż w końcu odpuściłam. Okresy są już w miare regularne, umiem ocenić kiedy mam owu i co do dnia okreslić termin miesiączki. Tym razem miesiączka nie przyszła (miała być 16.04) więc poszłam zbadać hcg i progesteron. I teraz powiedzcie mi czy coś z tego da się odczytać, wiem, że jest dosyć wcześnie.
    HCG- 4,6 przy wartości ref. <5.3
    PROGESTERON 16,20
    faza folikularna 0,1-0,3
    faza lutealna 1,2-15,9
    Troszke plamiłam ale powiem szczerze, że znikło i ani widu ani słychu

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe że przeszlas ciążę biochemiczna ,albo jesteś we wczesnej ciąży ... Zrób pojutrze bhcg . Pozdrawiam.

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik ponad 4 nie jest niby ciąża ... Ale to tak na dwoje babka wrozyla ;) jeśli @ miała być 16 kwietnia to bhcg powinna być większa ...Musisz powtórzyć.

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ