Forum Starając się - ogólne hirudoterapia na bezpłodność
Odpowiedz

hirudoterapia na bezpłodność

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • blondwsztuce Debiutantka
  Postów: 10 5

  Wysłany: 18 grudnia 2013, 08:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od ponad roku staramy się z mężem o dzidzusia. I nic. Lekarz powtarzał mi tylko, że trzeba próbować nie zlecając mi żadnych badań. Po zmianie lekarza dowiedziałam się, że mam dwurożną macicę ale to nie jest przyczyną bezpłodności. Jak na złość po wielu latach wróciły torbiele, których w żaden sposób nie można było zlikwidować. Po dawce leków znikały a w dzień wizyty wracały (zawodziła psychika?) W dodatku lekarz na podstawie usg (bez hsg)stwierdził że mam zarośnięte jajowody i jedyne co mnie teraz ratuje to in vitro . Twierdził, że torbieli nie da się usunąć, tylko trzeba czekać aż same zejdą. Po zaoraniu mojej psychiki oświadczył, że muszę poddać się laparoskopii. Ten lekarz postawił diagnozę na podstawie snutych domysłów. Przekaz informacji był haotyczny, przekazywał mi tylko złe wiadomości, straszył i sugerował, żebym zmieniła lekarza. To było kilka straconych miesięcy.
  Pomyślałam, że czas udać się do innego, kolejnego lekarza. Torbiele nadal mi dokuczały, nie mogłam swobodnie się poruszać, usiąść, nie wspomnę o współżyciu. W akcie desperacji dałam się namówić na hirudoterapię (pijawki). Po pierwszym zabiegu (3 szt) ból minął. Obecnie jestem po 5 zabiegach. O torbielach zapomniałam, wyregulował mi się cykl, występuje u mnie owulacja. Na teście owulacyjnym są dwie czerwone krechy, przedtem były słabe, prawie niewidoczne.
  Mój nowy lekarz poparł mój pomysł z pijawkami. Twierdzi, że tym leczy się bezpłodność i wszelkie dolegliwości kobiece. Fakt, dolegliwości minęły. Jedyny problem, to ranki, które goją się powoli, ale coś za coś.Po nowym roku zaczynamy nowe starania, zostały mi jeszcze dwa zabiegi. • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:15

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ