Forum Starając się - ogólne hirudoterapia na bezpłodność
Odpowiedz

hirudoterapia na bezpłodność

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • blondwsztuce Debiutantka
  Postów: 10 5

  Wysłany: 18 grudnia 2013, 08:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od ponad roku staramy się z mężem o dzidzusia. I nic. Lekarz powtarzał mi tylko, że trzeba próbować nie zlecając mi żadnych badań. Po zmianie lekarza dowiedziałam się, że mam dwurożną macicę ale to nie jest przyczyną bezpłodności. Jak na złość po wielu latach wróciły torbiele, których w żaden sposób nie można było zlikwidować. Po dawce leków znikały a w dzień wizyty wracały (zawodziła psychika?) W dodatku lekarz na podstawie usg (bez hsg)stwierdził że mam zarośnięte jajowody i jedyne co mnie teraz ratuje to in vitro . Twierdził, że torbieli nie da się usunąć, tylko trzeba czekać aż same zejdą. Po zaoraniu mojej psychiki oświadczył, że muszę poddać się laparoskopii. Ten lekarz postawił diagnozę na podstawie snutych domysłów. Przekaz informacji był haotyczny, przekazywał mi tylko złe wiadomości, straszył i sugerował, żebym zmieniła lekarza. To było kilka straconych miesięcy.
  Pomyślałam, że czas udać się do innego, kolejnego lekarza. Torbiele nadal mi dokuczały, nie mogłam swobodnie się poruszać, usiąść, nie wspomnę o współżyciu. W akcie desperacji dałam się namówić na hirudoterapię (pijawki). Po pierwszym zabiegu (3 szt) ból minął. Obecnie jestem po 5 zabiegach. O torbielach zapomniałam, wyregulował mi się cykl, występuje u mnie owulacja. Na teście owulacyjnym są dwie czerwone krechy, przedtem były słabe, prawie niewidoczne.
  Mój nowy lekarz poparł mój pomysł z pijawkami. Twierdzi, że tym leczy się bezpłodność i wszelkie dolegliwości kobiece. Fakt, dolegliwości minęły. Jedyny problem, to ranki, które goją się powoli, ale coś za coś.Po nowym roku zaczynamy nowe starania, zostały mi jeszcze dwa zabiegi. • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:15

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego