Forum Starając się - ogólne Hormony - tabletki - proszę o poradę
Odpowiedz

Hormony - tabletki - proszę o poradę

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • joann7 Nowa

Wysłany: 10 lipca 2017, 01:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Wiem, że źle trafiłam, ale pomyślałam, że może wśród kobiet, które wiedzą dużo na temat kobiecego ciała ktoś będzie w stanie mi pomóc.
    Moje pytanie – czy kiedykolwiek reagowałyście źle na tabletki z grupy yasminelle/naraya itp.? Czy po przepisaniu innych czułyście się lepiej?
    Mam PCOS i biorę Narayę od 2 miesięcy – lekarka przepisała mi je na oko, nawet bez wywiadu. Wiem, że to nie forma leczenia tej dolegliwości, ale chcę po prostu zabezpieczać się w ten sposób.
    To, co się stało z moim ciałem i samopoczuciem jest nie do opisania… W dwa miesiące przytyłam 7 kg, jestem cała w cellulicie i pryszczach.

Czy któras z Was czuła się lepiej po zmianie tabletek? Czy spotkała się z takim zatrzymaniem wody w organizmie? Proszę o pomoc, do lekarza idę dopiero za tydzień, a już mam dosyć widoku swojego ciała i złego samopoczucia 

• clair Ekspertka

Wysłany: 10 lipca 2017, 02:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę tylko powiedzieć że też mi wmawiali że tabletkami podlecze pcos. Nie polecam, odstawilam po dwóch miesiącach kilka lat temu a że skutkami walczę dalej.

f2w33e3kvrxi2e75.png

4apfdcimz0vm65th.png

Clair
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego