X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

HSG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może to głupie pytanie, ale czy za HSG robione w szpitalu ze skierowania wydanego przez lekarza przyjmującego prywatnie płaci się, czy jest ono darmowe? Właśnie wróciłam do domu od gin. i tak mnie zaczęło to nurtować.. Z tych emocji zapomniałam spytać..

    hjo0q0v.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no w szpitalu to na NFZ ;) a Twoj gin wypisuje Ci recepty? Moze ma umowę z NFZ;)
    jak coś to jest wątek "HSG" na dziale "starając się z pomocą medyczną",zaglądam tam czasem bo też mnie to czeka.

    munirka lubi tę wiadomość

  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :) w tamtym dziale też zadałam to pytanie - trochę niecierpliwa jestem, zbyt długo nikt mi nie odpowiadał ;) recept mi jeszcze żadnych nie wypisywała, a wcześniejsze badania krwi i hormonów to musiałam prywatnie robić.. Ale to badanie to chyba inna sytuacja.. Najlepiej będzie, jak spytam się kogoś ze szpitala, jak będę już dzwonić umawiać wizytę :)

    hjo0q0v.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dostałaś receptę na antybiotyk i miałaś robiony juz wymaz? Mnie czeka to badanie za dwa tygodnie, byłam prywatnie i dostałam skierowanie a w szpitalu mi robią na NFZ ;)

    munirka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba zadzownic do szpitali i sie zapytac, ale wg mnie powinni uznac bo jak maja z NFZ umowe a na 99% wszystkie szpitale maja to uznaja, co innego gdybys chciala isc do kliniki nieplodnosci czy do przychodni prywatnej tam to juz w klinice platne w przychodni raczej tez.

    munirka lubi tę wiadomość

  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki aszka za info.. mar jeszcze nic nie miałam robionego, recepty na antybiotyk też żadnej nie mam.. Trzymam za ciebie kciuki, żeby badanie było bezbolesne i oby dobry wynik był :)

    hjo0q0v.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka miała skierowanie z prywatnej kliniki. W szpitalu by było zrobione 'za free' musiała dokupić własny 'sprzęt' (?) czy coś, kosztowało to ok. 150 zł. Zabieg na silnych przeciwbólówkach, powiedziała, że nic nie czuła po za dyskomfortem.
    Zabieg w klinice - ponad 500 zł

    munirka lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 3 lutego 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Moja koleżanka miała skierowanie z prywatnej kliniki. W szpitalu by było zrobione 'za free' musiała dokupić własny 'sprzęt' (?) czy coś, kosztowało to ok. 150 zł. Zabieg na silnych przeciwbólówkach, powiedziała, że nic nie czuła po za dyskomfortem.
    Zabieg w klinice - ponad 500 zł


    Dziękuję Katarzyna87 za informacje :)

    hjo0q0v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Munirka ja miałam taką samą sytacje w ubiegłym roku i za zabueg hsg nie płaciłam ! :)

    munirka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ