X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne hsg - czy ma wpływ na owulkę
Odpowiedz

hsg - czy ma wpływ na owulkę

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jadzia34 Znajoma

Wysłany: 22 grudnia 2014, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ) Czy wiecie może czy hsg ma wpływ na owulację Ja 8 dc miałam hsg a 9 już test owu pozytywny Nigdy tak szybko owulki nie było poza tym teraz boli mnie prawy jajnik i temperatury mam tak niskie jak przed owu więc jak na mój gust owulki nie było CZy też tak miałyście ???

jadzia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jadzia34 wrote:
    Hej dziewczyny ) Czy wiecie może czy hsg ma wpływ na owulację Ja 8 dc miałam hsg a 9 już test owu pozytywny Nigdy tak szybko owulki nie było poza tym teraz boli mnie prawy jajnik i temperatury mam tak niskie jak przed owu więc jak na mój gust owulki nie było CZy też tak miałyście ???
    pewnie akurat tak Ci szybciej przyszlo, cykle nie musza byc rownomierne, poza tym test owu jest w 70-80% wiarygodny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ