X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne hsg - czy ma wpływ na owulkę
Odpowiedz

hsg - czy ma wpływ na owulkę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ) Czy wiecie może czy hsg ma wpływ na owulację Ja 8 dc miałam hsg a 9 już test owu pozytywny Nigdy tak szybko owulki nie było poza tym teraz boli mnie prawy jajnik i temperatury mam tak niskie jak przed owu więc jak na mój gust owulki nie było CZy też tak miałyście ???

    jadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jadzia34 wrote:
    Hej dziewczyny ) Czy wiecie może czy hsg ma wpływ na owulację Ja 8 dc miałam hsg a 9 już test owu pozytywny Nigdy tak szybko owulki nie było poza tym teraz boli mnie prawy jajnik i temperatury mam tak niskie jak przed owu więc jak na mój gust owulki nie było CZy też tak miałyście ???
    pewnie akurat tak Ci szybciej przyszlo, cykle nie musza byc rownomierne, poza tym test owu jest w 70-80% wiarygodny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ