Forum Starając się - ogólne hsg - czy ma wpływ na owulkę
Odpowiedz

hsg - czy ma wpływ na owulkę

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jadzia34 Znajoma

Wysłany: 22 grudnia 2014, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ) Czy wiecie może czy hsg ma wpływ na owulację Ja 8 dc miałam hsg a 9 już test owu pozytywny Nigdy tak szybko owulki nie było poza tym teraz boli mnie prawy jajnik i temperatury mam tak niskie jak przed owu więc jak na mój gust owulki nie było CZy też tak miałyście ???

jadzia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jadzia34 wrote:
    Hej dziewczyny ) Czy wiecie może czy hsg ma wpływ na owulację Ja 8 dc miałam hsg a 9 już test owu pozytywny Nigdy tak szybko owulki nie było poza tym teraz boli mnie prawy jajnik i temperatury mam tak niskie jak przed owu więc jak na mój gust owulki nie było CZy też tak miałyście ???
    pewnie akurat tak Ci szybciej przyszlo, cykle nie musza byc rownomierne, poza tym test owu jest w 70-80% wiarygodny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego