X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne I cóż teraz
Odpowiedz

I cóż teraz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bounty Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Chciałabym uzyskać jakąkolwiek pomoc od osób będących w podobnej sytuacji. Mianowicie, od dokładnie 6 dni plamie na brązowo (bardzo lekko- ledwo jest to widoczne). Plamienie pojawiło się 24 dc, dokładnie 5 dni po stosunku bez zabezpieczenia w dni płodne (wnioskuję po obserwacji śluzu). Jeśli chodzi o okres to mam nieregularny, czasem jest to 28 dni, czasem 31, a nawet zdażyło się 45!
    Cytologia robiona w zeszłym miesiącu - wynik: 1 :) Moja ginekolog nie zauważyła żadnych nieprawidłowości, prócz złego ułożenia komórek w jednym z jajników stąd nieregularny okres.
    A teraz do senda sprawy. Czy plamienie 6 dzień z rzędu jest czymś normalnym, czy powinnam zacząć się martwić? Nigdy wcześniej nie zdażyło mi się plamić między miesiączkami. Czy w takim razie mogę wykluczyć ciąże? Wizytę u ginekolog mam dopiero za miesiąc, gdyż jest ona "rozszarpywana".

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia moga byc oznaka niskiego progesteronu.
    Moga wystepowac w ciazy ale nie musza. Wiec wykluczyc ciazy nie mozesz ale i potwierdzic nie masz czym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół życia plamie mniej więcej 5 dni przed okresem. Progesteron w normie. Podobno taka moja uroda. Bez problemu zaszłam w ciaze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ