Forum Starając się - ogólne I cóż teraz
Odpowiedz

I cóż teraz

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bounty Znajoma

Wysłany: 21 sierpnia 2016, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś

Chciałabym uzyskać jakąkolwiek pomoc od osób będących w podobnej sytuacji. Mianowicie, od dokładnie 6 dni plamie na brązowo (bardzo lekko- ledwo jest to widoczne). Plamienie pojawiło się 24 dc, dokładnie 5 dni po stosunku bez zabezpieczenia w dni płodne (wnioskuję po obserwacji śluzu). Jeśli chodzi o okres to mam nieregularny, czasem jest to 28 dni, czasem 31, a nawet zdażyło się 45!
    Cytologia robiona w zeszłym miesiącu - wynik: 1 :) Moja ginekolog nie zauważyła żadnych nieprawidłowości, prócz złego ułożenia komórek w jednym z jajników stąd nieregularny okres.
    A teraz do senda sprawy. Czy plamienie 6 dzień z rzędu jest czymś normalnym, czy powinnam zacząć się martwić? Nigdy wcześniej nie zdażyło mi się plamić między miesiączkami. Czy w takim razie mogę wykluczyć ciąże? Wizytę u ginekolog mam dopiero za miesiąc, gdyż jest ona "rozszarpywana".

• Cytrynka_ Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia 2016, 00:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia moga byc oznaka niskiego progesteronu.
    Moga wystepowac w ciazy ale nie musza. Wiec wykluczyc ciazy nie mozesz ale i potwierdzic nie masz czym.

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół życia plamie mniej więcej 5 dni przed okresem. Progesteron w normie. Podobno taka moja uroda. Bez problemu zaszłam w ciaze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego