Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 października 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:55

    Beezi, Namisa lubią tę wiadomość

  • Siola Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 17 października 2022, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki !
    Jestem tutaj nowa ale też podejmuje starania od kilku miesięcy. Z marnym skutkiem. Nie prowadziłam jeszcze kalendarzyka jest to dla mnie nowość, zapewne będę miała do Was kilka pytań 😉
    Podoba mi się Wasze podejście, wsparcie, zachowujecie się jakbyście były rodziną. Chyba właśnie tego mi brakuje😍 czytam te Wasze posty, wpisy, jesteście mega 💪 pozdrawiam i wspieram Was wszystkie ❤️

    Beezi, Poziomka9204, 2+3, siesiepy lubią tę wiadomość

  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 17 października 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Mnie trafia coś. 4 dzień po lekach i małpy brak. A śluzu... Powodz
    Ewiwi, toć nawet nie jesteś w połowie szacowanego czasu, nie ma co tak z każdym dniem tego przeżywać, więcej stresu ci to da niż pożytku 😊

    Longanimity, hurra! Oby nigdy więcej 😅🤞

    Beezi, dalej trzymam kciuki 🍀🤞🤞

    Zosis, Choco, miłego kłucia😂😅
    Ps: mnie raz ładnie ściągną, a kolejny to szrama na centymetr i siniak😅 U was zdolniejsze?

    Ewelina, oho, i ciebie złapało 🙈 kuruj się, bo takie niewyleczone chorobsko to może mieć wiele konsekwencji zdrowotnych

    Namisa, z lękami nie ma co opuszczać wizyt, tak samo odliczam czas do każdej bety i do 2 trym.

    Namisa lubi tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 17 października 2022, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, za ciebie też trzymam, nie poddaję się 🤞🍀

    Siola, witaj 😊

    Emka06, Siola lubią tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 października 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:55

    A-6 lubi tę wiadomość

  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 17 października 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie zostało mi 5-6 dni do okresu, mam lekkie plamienie śluz jest kremowy i zabarwiony na lekki brąz taka kawa z mlekiem, wystąpił duży skok temperatury kiedy najlepiej zatestować? I czy jest sens iść na betę i progesteron ( podejrzewam, że z tym jest problem bo mam zazwyczaj brązowe ciemne plamienia, a ten jasnobrązowy śluz raz jest raz nie ma jak patrzę ja papier). Jest szansa na ciążę?

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • StaraniowaOna Ekspertka
    Postów: 224 177

    Wysłany: 17 października 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny jak tam oczekiwanie na testowanie?mnie dalej nie bolą piersi a już po 20tym dc więc raczej nic z tego nie będzie, ale jeszcze pobiorę do końca duphaston Liczę na następny cykl.

  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 17 października 2022, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Tak temp mierzy się codziennie o tej samej godzinie, w tym samym miejscu (usta lub pochwa) po minimum 3 godzinnym nie przerwanym śnie. Pomiar powinien trwać od 3 do 5 minut aby nie zaburzyć temp. Co to oznacza w praktyce ? Czyli termometr który leży gdzieś obok nas w nocy musi na początek osiągnąć temp podstawową ciała, więc pomiar aby był miarodajny należy rozpocząć po 3 minutach od włożenia termometru w miejsce docelowe i rozpocząć pomiar. Termometru nie należy trzymać pod poduszką to również może zaburzyć pomiar ale w druga stronę.

    Umm... dostałam taki jakiś termometr owulacyjny, który sam niby określa po jakim czasie jest temp odczytana. Raz kilka sekunda (w pochwie np dzisiaj rano) a wczoraj (jak go dostałam) to na próbę w ustach z minutę? Plus, jeśli dzisiaj np. budziłam się w nocy na chwilę co 2 godziny gdzieś tak - to nie miarodajny wynik?

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 17 października 2022, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siola wrote:
    Hej kobietki !
    Jestem tutaj nowa ale też podejmuje starania od kilku miesięcy. Z marnym skutkiem. Nie prowadziłam jeszcze kalendarzyka jest to dla mnie nowość, zapewne będę miała do Was kilka pytań 😉
    Podoba mi się Wasze podejście, wsparcie, zachowujecie się jakbyście były rodziną. Chyba właśnie tego mi brakuje😍 czytam te Wasze posty, wpisy, jesteście mega 💪 pozdrawiam i wspieram Was wszystkie ❤️

    Witaj :)

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 października 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Słuchajcie zostało mi 5-6 dni do okresu, mam lekkie plamienie śluz jest kremowy i zabarwiony na lekki brąz taka kawa z mlekiem, wystąpił duży skok temperatury kiedy najlepiej zatestować? I czy jest sens iść na betę i progesteron ( podejrzewam, że z tym jest problem bo mam zazwyczaj brązowe ciemne plamienia, a ten jasnobrązowy śluz raz jest raz nie ma jak patrzę ja papier). Jest szansa na ciążę?

    Ładny masz wykres 🤩 pewnie najwcześniej coś wyjdzie w 10dpo

    justme lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 17 października 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siola, witaj!😊 Rozgość się, byle nie na długo. :)

    Emka06 - u mnie wleciały dzisiaj badania z 3 dc (chociaż w sumie jestem w 4dc :D) - estradiol, LH, FSH, prolaktyna, testosteron, TSH plus jeszcze coś, bo diagnostyka akurat miała jakiś pakiet hormonalny w promocji. :D Pewnie będę jeszcze do Was pisać z prośbą o interpretację, bo ja w tej materii to jestem zupełnie zielona.

    A-6, u mnie to zależy, na jaką babeczkę się trafi. Dzisiaj strasznie boleśnie, ale jest taka jedna, u której ja zupełnie nic nie czuję. Czasami się zastanawiam, czy w ogóle pobiera tę krew ode mnie. :D

    Siola, A-6 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 17 października 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mój wczorajszy post gdzieś przepadł pomiędzy innymi.
    Można u mnie wpisać 🐒.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 października 2022, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraniowaOna wrote:
    Hej Dziewczyny jak tam oczekiwanie na testowanie?mnie dalej nie bolą piersi a już po 20tym dc więc raczej nic z tego nie będzie, ale jeszcze pobiorę do końca duphaston Liczę na następny cykl.

    Właśnie u mnie też z tymi piersiami to dziwna sprawa. Nie bolą, a boleć powinny, przejrzałam wszystkie moje wcześniejsze wykresy i zawsze zaczynają boleć od 5-6dpo. Dzisiaj jest u mnie 7 i nic, najmniejszego bólu piersi nie ma, meeega dziwne. Dodatkowo kłuje mnie jajnik lewy, praktycznie od owulacji. 🧐🧐

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2022, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewcyzny!
    Mam pytanie ile dpo zaczyna wychodzić pozytywna Beta? Czy 9 dpo może wyjść jeszcze fałszywie negatywna?
    Kiedy najlepiej ją zbadać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2022, 08:57

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 17 października 2022, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll, przykro mi, oby następny cykl był Twój 🤞❤️
    Siesiepy od wczoraj chyba jeszcze nie nadrobiła, na pewno wpisze.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 października 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    Cześć dziewcyzny!
    Mam pytanie ile dpo zaczyna wychodzić pozytywna Beta? Czy 9 dpo może wyjść jeszcze fałszywie negatywna?
    Kiedy najlepiej ją zbadać?

    Betę najlepiej zbadać w momencie jak zobaczysz na teście ciążowym jakąkolwiek druga kreskę 🤞

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 17 października 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie ♥️ No nie pozostaje nic innego poza wdechem, wydechem i czekaniem. Może to ta zbliżającą się wizyta powoduje taki nawał myśli i snów. Jak już będzie "po" i zobaczę pęcherzyk w macicy to odetchnę na jakis czas, a potem znowu przed kolejna wizyta nie będę mogła spać po nocach. Godzę się z tym, wykorzystuje zebrane umiejętności radzenia sobie ze stresem, ale z moimi doświadczeniami nie jestem w stanie go całkiem wyeliminować.
    Idawoll przytulam 🤗
    Justme jeszcze jakieś 3-4 dni i można testować :)

    A-6, justme, ChocoMonster, Poziomka9204, siesiepy lubią tę wiadomość

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 17 października 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    Cześć dziewcyzny!
    Mam pytanie ile dpo zaczyna wychodzić pozytywna Beta? Czy 9 dpo może wyjść jeszcze fałszywie negatywna?
    Kiedy najlepiej ją zbadać?

    Ja tak w ciemno nigdy nie badam, bo szkoda mi kasy i zachodu. Dziś testy są tak czułe, że wykryją stężenie nawet na poziomie 5mIU - oczywiście to kuzyni cienia na teście - ale gdy coś takiego się pojawia to znak że warto iść na bete xd Zwykle od 10 dpo można się spodziewać takich pierwszych wzrostów hcg, czasem później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2022, 09:03

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • Atram30 Koleżanka
    Postów: 41 89

    Wysłany: 17 października 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do klubu spuszczających krew dziś😁 u mnie wizyta w labie przed pracą, badam progesteron 7dpo.
    Za wszystkie biele i małpy tulę mocno, choć póki 🐵 nie przyszła to piłka w grze.

    oloska, edka85 lubią tę wiadomość

    💑 10.2017
    ⛪ 07.2021
    starania o pierwsze 👶 od 03.2022

    👩‍🦰 30l.
    👉 cykle regularne
    👉 badania hormonalne ✔
    💊 wit. D3, kwas foliowy, magnez

    👨 33l.
    👉badanie nasienia ✔
    👉zdrowy tryb życia
    💊 Fertistim Men, wit. D3, magnez, cynk

    10.2022 monitoring
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 października 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:55

    siesiepy lubi tę wiadomość

‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ