Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 18 października 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    A masz iPhone? Mi na Apple tez to nie działa
    To z telefonu (appki) nie działa, tylko przeglądarka 😬

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 18 października 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ani na apce ani w safari ta funkcja nie działa 😢

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5513 6253

    Wysłany: 18 października 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    A masz iPhone? Mi na Apple tez to nie działa

    Tak iPhone 😳 czyli faktycznie to jakiś błąd z którym Apple sobie poradzić nie może 😖

    Mała na iPhonie ? Spróbuj przeglądarki chrom, u mnie działa ale tylko przeglądarka niestety 😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2022, 19:54

    MalaEw lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 18 października 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy muszę to przetrawić i ochłonąć bo obecnie jestem kłębkiem nerwów😥😭analizuje z poprzednią ciąża i tam w 7+1 był i zarodek i serduszko a tu mam 6+4 i pusto 😭😭😭
    Liczę tak cholernie liczę że w czwartek okaże się że to wina sprzętu🙏🙏🥺🤞

    A jeszcze mam pytanie jeżeli to puste to jak potem ta reszta wygląda to samo się wydali co się stanie?😥😥

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 18 października 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq6 wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy muszę to przetrawić i ochłonąć bo obecnie jestem kłębkiem nerwów😥😭analizuje z poprzednią ciąża i tam w 7+1 był i zarodek i serduszko a tu mam 6+4 i pusto 😭😭😭
    Liczę tak cholernie liczę że w czwartek okaże się że to wina sprzętu🙏🙏🥺🤞

    A jeszcze mam pytanie jeżeli to puste to jak potem ta reszta wygląda to samo się wydali co się stanie?😥😥

    Głowa do góry, będzie dobrze. Mojej siostrze ginekolog wykrył na USG cysty, a to nie były cysty tylko trzy dzieciaczki. Wyszło miesiąc później, pod koniec drugiego miesiąca. A straszył ją, że ciążę przez cysty może stracić. A wszystko było w porządku. Nie martw się.

    A jak Wasz dzień? Mój okrutny. Rozważam, czy nie zmienić pracy, ale przy staraniu się o bejbika jestem w kropce. 😆

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 18 października 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq! Stop! Zatrzymaj się w tych czarnych scenariuszach! Nie możesz tak myśleć teraz! Wdech - wydech. Spokojnie czekaj do czwartku... Niech Mąż Ci zaparzy melisę, przytuli i oderwij czymś myśli... 🙏

    Madziq6, siesiepy, jo_ana, Ancalime, ChocoMonster, nick nieaktualny, Anett93 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 18 października 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq6 wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy muszę to przetrawić i ochłonąć bo obecnie jestem kłębkiem nerwów😥😭analizuje z poprzednią ciąża i tam w 7+1 był i zarodek i serduszko a tu mam 6+4 i pusto 😭😭😭
    Liczę tak cholernie liczę że w czwartek okaże się że to wina sprzętu🙏🙏🥺🤞

    A jeszcze mam pytanie jeżeli to puste to jak potem ta reszta wygląda to samo się wydali co się stanie?😥😥

    Mam nadzieje i trzymam kciuki, aby Cię to jednak nie spotkało ❤️ Jesli w czwartek nie będzie widać zarodka to zapytaj koniecznie jaka wielkość pęcherzyka i zrób beta hcg czy dobrze przyrasta. Bo może rzeczywiście ciąża jest po prostu młodsza.
    Ja miałam puste jajo, w 8 tygodniu je stwierdzono, bo pęcherzyk nie rósł od 10 dni, beta przyrastała nieprawidłowo. Przez to, że nie poroniłam samoistnie to w szpitalu dostałam tabletki, a ostatecznie łyżeczkowanie, bo byłam oporna na leki.

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 18 października 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeejku dałam radę nadrobiłam.
    @siesiepy rozbawiłąś mnie :D ciąża bezobjawowa i bezbetowa :D no bety nie robiłam, więc... :D ale owulaki jasne :D . Co do twoich owulaków- dawaj, rób ciemnieja diabły
    @Madziq - ja pierwszą wizytę w ciązy miałam w czerwcu to było 8+6. nie uwierzyłabyś, jakie kombinacje odstawiałam żeby gin cokolwiek zobaczył i on zreszta też. sprzęt może nie taki stary ale nie najnowszy. więc poczekaj cierpliwie, stawiam że jak dziadowski sprzęt to pewnie starszy od niektórych z was :D
    @Choco - jezu dziewczyno znikniesz. dziewczyna mojego syna wprawdzie 16 lat, waży niecale 50. dostała od nas ksywkę - anoreksja :D sama się z niej śmieje,ale ja sie martwię, że wiatr ją porwie kiedyś

    Madziq6, siesiepy lubią tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 18 października 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Madziq! Stop! Zatrzymaj się w tych czarnych scenariuszach! Nie możesz tak myśleć teraz! Wdech - wydech. Spokojnie czekaj do czwartku... Niech Mąż Ci zaparzy melisę, przytuli i oderwij czymś myśli... 🙏
    Staram się być spokojna ale ciężko mi to wychodzi, mąż sam chodzi zestresowany 😥muszę sobie melisę zaparzyć bo się nieuspokoje 😥😥

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 18 października 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Mam nadzieje i trzymam kciuki, aby Cię to jednak nie spotkało ❤️ Jesli w czwartek nie będzie widać zarodka to zapytaj koniecznie jaka wielkość pęcherzyka i zrób beta hcg czy dobrze przyrasta. Bo może rzeczywiście ciąża jest po prostu młodsza.
    Ja miałam puste jajo, w 8 tygodniu je stwierdzono, bo pęcherzyk nie rósł od 10 dni, beta przyrastała nieprawidłowo. Przez to, że nie poroniłam samoistnie to w szpitalu dostałam tabletki, a ostatecznie łyżeczkowanie, bo byłam oporna na leki.
    Dziękuję za odp. Tutaj właśnie niemam żadnego wydruku ani zdjęcia no nic więc niewiem ile wynosił pęcherzyk itd...u tego prywatnego dostaje pełny opis i zdjęcia więc wypytam o wszystko szczegółowo!😥🤞

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 18 października 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq6 wrote:
    Staram się być spokojna ale ciężko mi to wychodzi, mąż sam chodzi zestresowany 😥muszę sobie melisę zaparzyć bo się nieuspokoje 😥😥
    Ja wiem, że łatwo się mówi, ale... Tylko spokojem możesz pomóc Kropeczkowi. Melisa, czekolada, puzzle... Chwytaj wszystko, co pomoże się mniej stresować. Do czwartku niedaleko. A ja wierzę, że w czwartek, na lepszym sprzęcie, okaże się, że wszystko jest w porządku. 🤞🤞

    Madziq6 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Eniana Autorytet
    Postów: 520 1065

    Wysłany: 18 października 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    Dziewczyny, moja beta spadła (4,09)!!! 🥳🥳🥳 świętuje zakończenie tego okropnego etapu w życiu ☺️ nawet kwas foliowy po mototreksacie fajnie odbił (9,30). Myślałam,że będzie bliski zera. Badacie kwas foliowy? Ja od dzisiaj mogę z czystym sumieniem zacząć na nowo suplementację 😌
    A w zeszłym tygodniu miałam pik,ale proga nie będę badać 😅 czekam na lekarza (02.11) jestem turbo ciekawa co mi powie 🙈

    C515-A7-BD-4-CF8-415-C-8562-AED16-CE65666.png

    DC4-C2976-F666-42-EB-B8-F5-EB42-A6-B21275.jpg
    U mnie nie badali bety po cp, ani kwasu foliowego, ale ja miałam laparoskopie.
    Nawet nie wiedziałam, xe warto zbadać kwas foliowy

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka
    04.2024 II
    06.06.2024 Badania prenatalne
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17995

    Wysłany: 18 października 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    Dziewczyny, moja beta spadła (4,09)!!! 🥳🥳🥳 świętuje zakończenie tego okropnego etapu w życiu ☺️ nawet kwas foliowy po mototreksacie fajnie odbił (9,30). Myślałam,że będzie bliski zera. Badacie kwas foliowy? Ja od dzisiaj mogę z czystym sumieniem zacząć na nowo suplementację 😌
    A w zeszłym tygodniu miałam pik,ale proga nie będę badać 😅 czekam na lekarza (02.11) jestem turbo ciekawa co mi powie 🙈

    C515-A7-BD-4-CF8-415-C-8562-AED16-CE65666.png

    DC4-C2976-F666-42-EB-B8-F5-EB42-A6-B21275.jpg

    Vivico super wieści. 🥰 Daj znać koniecznie co powie bo my też jesteśmy turbo ciekawe. 🤞

    Vivico lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 18 października 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski miała któraś z was do czynienia z testami horiena (5 testów paskowych w paczce) albo z bobo różowymi? Jestem szalona bo zrobiłam ten z horiena i to do tego z wieczornego moczu i nic nie wyszło. Wiem, że to dopiero 9 dpo ale nie wytrzymałam i siknęłam... Nie wyszło nic biel po prostu, chyba liczyłam na cud...

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17995

    Wysłany: 18 października 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    jeeejku dałam radę nadrobiłam.
    @siesiepy rozbawiłąś mnie :D ciąża bezobjawowa i bezbetowa :D no bety nie robiłam, więc... :D ale owulaki jasne :D . Co do twoich owulaków- dawaj, rób ciemnieja diabły
    @Madziq - ja pierwszą wizytę w ciązy miałam w czerwcu to było 8+6. nie uwierzyłabyś, jakie kombinacje odstawiałam żeby gin cokolwiek zobaczył i on zreszta też. sprzęt może nie taki stary ale nie najnowszy. więc poczekaj cierpliwie, stawiam że jak dziadowski sprzęt to pewnie starszy od niektórych z was :D
    @Choco - jezu dziewczyno znikniesz. dziewczyna mojego syna wprawdzie 16 lat, waży niecale 50. dostała od nas ksywkę - anoreksja :D sama się z niej śmieje,ale ja sie martwię, że wiatr ją porwie kiedyś

    Poczytałam trochę o plamieniu owulacyjnym, może trwać nawet 4 dni i może być spowodowane destabilizacja błony śluzowej macicy przez spadek estrogenów (i jej lekkim złuszczaniem) - nie zawsze jestem efektem pęknięcia pęcherzyka Graafa. Taka ciekawostka. 😇 Więc... "Wszystko się może zdarzyć" 🤣

    Vivico lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17995

    Wysłany: 18 października 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziq6 wrote:
    Dziękuję za odp. Tutaj właśnie niemam żadnego wydruku ani zdjęcia no nic więc niewiem ile wynosił pęcherzyk itd...u tego prywatnego dostaje pełny opis i zdjęcia więc wypytam o wszystko szczegółowo!😥🤞

    Koniecznie! Tymczasem zaleciła bym Ci wino uspokajające, ale w Twoim stanie to pomoc chyba tylko może okład z młodych jajec. 🐓

    Madziq6 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 18 października 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, widzę u Ciebie w stopce stosunek LH/FSH 1,29. Czy Twój gin/endo jakoś się do tego odnosił? U mnie wychodzi 1,81, ale póki co nie mam możliwości skonsultować wyniku i myślę, myślę... 🤔

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 18 października 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Koniecznie! Tymczasem zaleciła bym Ci wino uspokajające, ale w Twoim stanie to pomoc chyba tylko może okład z młodych jajec. 🐓
    Haha dziękuję ale nieskorzystam 🤣🤣🤣ojj tak wina bym się napiła dla rozluźnienia🥴🥴🥴

    siesiepy lubi tę wiadomość

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8959 17995

    Wysłany: 18 października 2022, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Siesiepy, widzę u Ciebie w stopce stosunek LH/FSH 1,29. Czy Twój gin/endo jakoś się do tego odnosił? U mnie wychodzi 1,81, ale póki co nie mam możliwości skonsultować wyniku i myślę, myślę... 🤔

    U mnie na USG aktualnie widać tylko lekkie PCO i tak się odnosili do tego wyniku. Nic więcej. 😕 No i kazali monitorować czy są owu.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 18 października 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eniana wrote:
    U mnie nie badali bety po cp, ani kwasu foliowego, ale ja miałam laparoskopie.
    Nawet nie wiedziałam, xe warto zbadać kwas foliowy
    Ja musiałam badać betę do całkowitego spadku, a to nawet lepiej bo jestem spokojniejsza.
    Przy laparoskopii nie musisz badać poziomu kwasu foliowego. Przy metotreksacie jest inaczej bo on jest jego antagonistą i zostaje „wypłukany” (na tej zasadzie pozbywa się cp).

    Eniana lubi tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ