X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ile wczesniej odstawic bromergon przed badaniem PRL?
Odpowiedz

Ile wczesniej odstawic bromergon przed badaniem PRL?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , mam problem poniewaz endo kazał mi odstwic bromka miesiac przed badaniem PRL, boje sie troche tak zrobic poniewaz mam niedoczynnosc tarczycy a wiadomo jak prl sie zachowuje przy wyzszym tsh , jestem obecnie w 2dpo i mam obawy ze odstwiajac teraz bromka ewentualna ciaza moze sie nie utrzymac..poradzcie cos kochane! raz robilam prl podszas barnia brmergonu i wtedy dzien szybciej odstawiałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bromka i tak trzeba odstawić zaraz jak się okarze ze jest się wciaży :) bo im wyższa prl w ciaży tym lepiej !!
    A ja badałam dość często prl i nie odstawiałam nigdy bromka !! Dzień przed badaniem wieczorem normalnie tabletkę brałam :)
    I też mam niedoczynność i na tsh biorę nadal a bromka odstawiłam w dniu gdy test pokazał 2 kreski!!

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odstawia sie bromergonu, bo prl poszybuje w gore z efektem jojo. Badania sie robi biorac bromergon ,bo sprawdzasz wtedy czy lek dziala. Czasem, ale powtarzam czasem sie go odstawia na probe. Kiedy? Gdy bierze sie go kilka lat (ze 2 przynajmniej) i kontroluje sie czy prl spadla na dobre. Normalnie, odstawia sie go dopiero gdy zobaczy sie na tescie 2 kreski.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam słowa Anatolki :)

    A dlaczego masz odstawić miesiac przed badaniem? ? Po odstawieniu od razu prl szybuje w górę, ja z własnej głupoty odstawiłam na 2 tyg i moj wynik wynosil ponad 1200... teraz na szczęście wszystko wróciło do normy, tyle że juz nie biorę bromka a norprolac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiem wam dziewczyny że w cyklu w którym nam się w końcu udało to miałam brać bromka raz dwie raz po jednej tabletce!! Ale że mi się kończyły tabletki a nie miałam czasu lecieć do lekarza po receptę to brałam w kratkę bromka raz jedną raz wcale raz dwie tak zeby mi starczyło tabletek :) No i gdy zrobiłam test została mi jedna tabletka hi hi i już po receptę nie musiałam lecieć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za opinie i chyba jednak tak zrobie jak radzicie! <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ