X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Infekcja
Odpowiedz

Infekcja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka1991 Znajoma
    Postów: 28 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem ... staram się o dzidziusia a od pewnego czasu mam kremowe uplawy o dość intensywnym zapachu(nie jeey to zapach ryb czy sera, mocniejszy zapach intymny)zwłaszcza pod czas stosunku .. nie mam żadnego pieczenia ani swedzenia. Byłam u ginekologa i pytał kiedy co i jak ale pod czas badania najwidoczniej nie wyczuł zapachu bo dał tylko globulki mucovagin i tyle .. i niewiem co dalej .. używam ich ale mam wrażenie że to nie leczy .. macie jakieś sprawdzone specyfiki ?

    Olka1991
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz jakiekolwiek swędzenie, pieczenie, podrażnienie?
    Upławy plus jakikolwiek inny zapach niz standardowo wskazuje na bakteryjną infekcję i Mucovagin, ktory ma nawilżyć nic nie da. Chyba że lekarz przy badaniu ewidentnie nic nie widział.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ