X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Infekcje bakteryjne i grzybiczne
Odpowiedz

Infekcje bakteryjne i grzybiczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!

    Lekarz przepisał mi Azimycin, Tinidazolum i Macmiror. Wykupiłam jednak coś nie dawało mi spokoju i skonsultowałam to jeszcze z dwoma innymi lekarzami i okazało się, że przeczucie kobiety dobre, nie mogę brać tych leków.
    Wiadomo w aptece nie można oddać, ale może któraś z Was by potrzebowała? :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka a moze ktoras z Was brala iladian direct plus ? Jak po tym sie czulyscie. Wzielam jedna tabletke na sprobowanie i po tym mialam duzo sluzu.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • rivsha Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MNie koleżanka namówiła na Gynauxil, bo już chyba wszystko stosowałam co tylko jest na te ciągle nawracające infekcje. Globulki biorę już 3 dzień i odczuwam poprawę, czuję że będzie ok i się w końcu pozbędę tych infekcji na dobre

  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już mam 6 infekcję w ciągu roku, pomagały mi tablertki 'robione', ale dziadostwo ciągle powraca :(

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Uważam że podstawa to posiew który pokaże co tam w środku jest też sie borykałam z infekcjami i trafiłam wkoncu do lekarza który mi wziął pobrał posiew zawiozłam zbadać wyszło co ma leczyć dostałam kuracje 7 tyg co najwążniejsze dla siebie i partneta i pomogło od roku jak reką odjął.

    Więc radzę od tego zacząć zeby partner nie przenosił tego do was wciąz pamietajcie że faceci nie maja objawów jak by nawet jeśli coś maja w sobie.Mojego wciąż pytałam mówił ze nie czuje.

    Zrezygnowłam równiez z płynudo higieny intymnej na rzecz mydełka bambino i z długich kąpieli z różnymi płynami do kąpieli bo one tez podrażniaja PH.Tylko maja taka rada weteranki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 19:55

    Lonia1990 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też miałam robiony posiew i pomogło ale w następnym miesiący byłam na basenie i znów to samo. Dostałam ten sam zestaw i był spokój 4 miesiące i znów :(

    mąż dostawał maść i antybiotyk doustny

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia1990 wrote:
    też miałam robiony posiew i pomogło ale w następnym miesiący byłam na basenie i znów to samo. Dostałam ten sam zestaw i był spokój 4 miesiące i znów :(

    mąż dostawał maść i antybiotyk doustny
    ja z mężem brałam raz w tyg przez 7 kolejnych tyg ten sam lek.i ja maść doraźnie problem minął.wiec nie wiem jak Ci jeszcze pomóc

    Lonia1990 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to my mieliśmy przez 3 dni antybiotyk doustny + mąż przez 7 dni maść a ja globulki robione na 10 dni. W poniedziałek idę do nowego ginekologa myślę że mi pomoże :)

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ