X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Infolic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 10 października 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczeta. Zastanawiam sie czy pijac infolic przed spaniem jest dobry, czy lepiej pic go z rana po sniadanku. Chcialam zaczerpnac waszej opini na ten temat,kiedy wy go pijecie? Dodam iz pije Infolic juz miesiac i mam PCOS. Mam nadzieje ze uda sie i mi zajsc w upragniona ciaze...

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aniu :)

    Ja piję inofem zamiennik inofolicu piję dwie saszetki dziennie jedną rano a drugą wieczorem a Ty pijesz jedną czy dwie dziennie? Piję już pół roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też w tym cyklu zaczęłam pić inofolic pije jedna saszetkę rano druga po poludniu

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 10 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja słyszałam i czytałam za ovarin ma lepsze opinie od dziś zaczynam go brać w koncu do mnie dotarł dwie tabl dziennie zobaczymy co z tego bedzie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 10 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja pije zamiemnik SYMFOLIC w składzie ma 2000mg myo- inozytol-u. I 400 kwasu foliowego farmaceuta polecił mi go zamiast inofolic_u i inofem_u
    Pije rano i na noc.
    Zamówiłam teraz inositol w aptece będę łyka tabletki na wieczór a rano pic saszetke ponieważ mam dużo ziół do picia i w nocy budzi mnie pęcherz :-)
    To moj pierwszy cykl w sumie 3 dzień z tym suplementem mam nadzieje ze przyspieszy owulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 13:49

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 10 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jochane moj gin zalecil pic raz dziennie jedna saszetke ale chyba zaczne 2 x dziennie z rana i wieczorem. Mam tego infoliku 2 op wiec nie zamieniam go juz na nic innego. Mam nadzieje ze pomoga nam nasze wspomagacze Kochane. Trzymam za Was kciuki i dziekuje za info :*

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Anaitat Ekspertka
    Postów: 126 58

    Wysłany: 10 października 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam jakies witaminy w ktorych skladzie byl juz kwas foliowy, po skonczeniu opakowania kupilam folio z wit b12 i jodem. Udalo sie w pierwszym cyklu po rozpoczeciu opakowania

    j5rbj48alrszyhj9.pnghchyqqmz0pvs21f2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ