X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Inofem- ból żołądka
Odpowiedz

Inofem- ból żołądka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 28 października 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. ☺️
    Czy kogos z Was bolał zoladek od inofemu ? Czytalam sklad i jest tam tylko mio-inozytol, kw foliowy, aromat cytrynowy.

    Wyczytalam w necie ze moga wystepowac skutki uboczne po 12g/dziennie. A w 1 dawcę jest 2g.

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2020, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    A jak stosujesz ten suplement? O jakiej porze? Po posiłku?
    Spróbowałabym brać o różnych porach, po posiłku, popij dodatkowo większą ilością wody. Jeśli żołądek nadal będzie bolał możesz spróbować kupić Omeprazol i brać na czczo rano pół h przed posiłkiem. Ja mak wrażliwy żołądek i jelita i to mi pomaga

    Klaudia9212 lubi tę wiadomość

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 30 października 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej,
    A jak stosujesz ten suplement? O jakiej porze? Po posiłku?
    Spróbowałabym brać o różnych porach, po posiłku, popij dodatkowo większą ilością wody. Jeśli żołądek nadal będzie bolał możesz spróbować kupić Omeprazol i brać na czczo rano pół h przed posiłkiem. Ja mak wrażliwy żołądek i jelita i to mi pomaga

    Lekarz zalecił mi 1x1.
    Brałam na czczo, zaraz przed posiłkiem. Ból pojawia się po południu lub wieczorem.
    Dziś wzięłam po śniadaniu i już jest ok. Jeśli ból powróci to spróbuje wziąć Omeprazol. Dziękuje bardzo za radę 😘❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 21:44

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ