X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie forumowiczki. Założyłam temat bo przede mną nowe wyzwania o dalszą część walki i CUD. Opiszę w skrócie swoją historię.
    Od ponad 6 lat staram się z mężem o dziecko,mam córkę 12letnią z pierwszego małżeństwa,mieszkamy w NL. 6 lat temu staraliśmy się bez efektów,leki badania , zastrzyki ,brak biagnozy, poprostu nie bo nie. Daliśmy się na spokój.
    3 lata temu wyjechalismy całą rodziną do NL. W ubiegłym roku podjęliśmy decyzję żeby zrobić badania tu. Komplet wyników mieliśmy od września do grudnia 2018. Wszystko z nami jest ok,moje wyniki bez odchyleń, żołnierze Męża bojowe i zdrowe. 24.12.2018 miałam HSG z kontrastem, jajowody drożne,w tym tygodniu kontrol i szok.Nasza ginekolog po konsultacji z 2 lekarzami zakwalifikowała nas do Inseminacji.
    Wyjaśniła , że zbyt długo się staramy i 2 razy poroniłam w 2012r. I nie ma na co czekać trzeba działać. Pierwsza z 6 inseminacji zaplanowana na luty, od 2 dni biorę Utrogestan 100mg.
    Chciałabym nawiązać kontakt z kobietami w podobnej sytuacji, wymieniać się doświadczeniami,odczuciami i wieściami.
    Miłego dnia ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 10:14

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w dziale Starajac sie z pomoca medyczna jest caly dlugi wątek dot. inseminacji. Jest tam wiele dziewczyn i kopalnia wiedzy. Polecam.

    Aishha lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ