X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Inseminacja-co i jak?
Odpowiedz

Inseminacja-co i jak?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia(5l) Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bardzo wiem gdzie umieścić ten post. W skrócie o mojej sytuacji: staramy się z mężem o dzidziusia 5lat, według lekarzy wszystko ok i umnie i u męża. Mieszkamy na wiosce i ciężko tutaj o dobrego gin, chciałabym się dowiedzieć czegoś o inseminacji, co i jak? Czy trzeba spełniać jakieś kryteria, jak to wgl wygląda bo nie mam o tym zielonego pojęcia :/ A podejrzewam, że to może być właśnie moja jedyna szansa.

    Bezsilna...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia odwiedz watek
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/inseminacja-edycja-2016,9565.html

    Gosia(5l) lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ