Forum Starając się - ogólne Invimed/ Invicta WROCŁAW
Odpowiedz

Invimed/ Invicta WROCŁAW

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Gosia2708 Przyjaciółka
  Postów: 159 24

  Wysłany: 20 marca 2017, 18:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny, nie znalazłam tutuaj takiego tematu , a potrzebuje pomocy. Od dwóch lat z mężem staraliśmy się o dziecko obydwoje mamy wykonane badania ( u mnie lekko podwyzszona prolaktyna, mąż ma leukocyty w nasieniu ) . Chodząć po ginekologach każdy rozklada ręće mowiac ze trzeba czekac, dlatego chce udać się do ginekologa specjalizującego się w tego typu problemach. Ważne jest dla mnie , aby nie był to lekarz który od razu skieruje mnie na inseminacje lub in vitro, jesli jest taka potrzeba wprowadzi leczenie i pokieruje nami. Zastanawiam się pomiędzy dwoma klinikami - Invimed lub Invicta. Czy któraś z was korzystała może z tych miejsc?

 • Gosia2708 Przyjaciółka
  Postów: 159 24

  Wysłany: 21 marca 2017, 18:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  moniczko wrote:
  Hej Gosiu, ja słyszałam dużo dobrego o Invimedzie i tam też zrobiliśmy z mężem badanie nasienia i wiem, że nie będziemy w razie w szukali nigdzie indziej. Tam znają się na rzeczy.

  Polecany jest tam z ginekologów głównie dr Gizler i ja planuje się do niego umówić na monitoring. Na ten moment czekamy na wizytę u androloga, również w Invimedzie :)

  Powodzenia :*


  Dziękuję Ci za odpwoiedź. My też tam robiliśmy badanie nasienia. Teraz w maju mam badania w szpitalu. w tedy tez powtorzymy badanie męża. Właśnie dużo czytałam o tym doktorze -bardzo rzeczowy i konkretny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego