Forum Starając się - ogólne Invimed/ Invicta WROCŁAW
Odpowiedz

Invimed/ Invicta WROCŁAW

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Gosia2708 Przyjaciółka
  Postów: 159 25

  Wysłany: 20 marca 2017, 18:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny, nie znalazłam tutuaj takiego tematu , a potrzebuje pomocy. Od dwóch lat z mężem staraliśmy się o dziecko obydwoje mamy wykonane badania ( u mnie lekko podwyzszona prolaktyna, mąż ma leukocyty w nasieniu ) . Chodząć po ginekologach każdy rozklada ręće mowiac ze trzeba czekac, dlatego chce udać się do ginekologa specjalizującego się w tego typu problemach. Ważne jest dla mnie , aby nie był to lekarz który od razu skieruje mnie na inseminacje lub in vitro, jesli jest taka potrzeba wprowadzi leczenie i pokieruje nami. Zastanawiam się pomiędzy dwoma klinikami - Invimed lub Invicta. Czy któraś z was korzystała może z tych miejsc?

 • Gosia2708 Przyjaciółka
  Postów: 159 25

  Wysłany: 21 marca 2017, 18:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  moniczko wrote:
  Hej Gosiu, ja słyszałam dużo dobrego o Invimedzie i tam też zrobiliśmy z mężem badanie nasienia i wiem, że nie będziemy w razie w szukali nigdzie indziej. Tam znają się na rzeczy.

  Polecany jest tam z ginekologów głównie dr Gizler i ja planuje się do niego umówić na monitoring. Na ten moment czekamy na wizytę u androloga, również w Invimedzie :)

  Powodzenia :*


  Dziękuję Ci za odpwoiedź. My też tam robiliśmy badanie nasienia. Teraz w maju mam badania w szpitalu. w tedy tez powtorzymy badanie męża. Właśnie dużo czytałam o tym doktorze -bardzo rzeczowy i konkretny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ