Forum Starając się - ogólne invitro hiperstymulacja
Odpowiedz

invitro hiperstymulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kachas84 Koleżanka

Wysłany: 21 listopada 2014, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny , dzis miałam punkcje do tej pory nie bołął mnie brzuch ale teraz zaczyna coraz bardziej , moja doktor kazała mi tez mierzyc obwód brzucha i się ważyć ponieważ przed punkcja miałam E2- 5600 od wczoraj przybyło mi prawie 2 kg juz i obwód brzucha tez się zwiękrzył o 4 cm , czy to normalne objawy po punkcji obawiam sie że to hiperstymulacja?

Ania_84 lubi tę wiadomość

Kasia84
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiecej info zdobędziesz od dziewczyn z watku starajac sie z pomoca medyczna - ivf :-)

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Beata.D Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak :(
    Lec na wątkek "starajac sie medycznie-IVF" tam Ci dziewczyny wszystko wytlumacza co i jak(tzn co robic w Twoim przypadku) Pozdrawiam :) i oczywiscie trzymam kciuki :)

• Kachas84 Koleżanka

Wysłany: 21 listopada 2014, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki bradzo za info jestem nowa

Ania_84 lubi tę wiadomość

Kasia84
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kachas84 wrote:
    Dzieki bradzo za info jestem nowa
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ivf,60,613.html

tu masz ten watek :)
    wg mnie te dziewczyny ci bardziej pomoga :)

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego