X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ja już nie mam siły
Odpowiedz

Ja już nie mam siły

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ostatnio pisałam do was o moich problemach z jedzeniem, koniec końców nic nie wyszło a ja sama zaczęłam nornaknie jadać, tyle dobrego. Rozstałam się z moim partnerem bo nie mogłam zajść w ciążę. Jestem załamana. Zabrał mi wszystko co miałam... Aktualnie to śpię na materacu bez niczego... Została mi tylko mama, już nie mam sił na nic. Zostałam bez pracy, bez faceta, bez niczego.. Już mija tydzień od tej sytuacji i nic się nie poprawia. Chcę wyjechać za granicę spróbować iść tam do pracy i ułożyć sobie życie na nowo.. Nigdy nie sądziłam że będę musiała pisać tutaj I prosić o pomoc ale już nie wiem co mam robić.. Nie wiem gdzie iść. Zostałam bez środków do życia, bez niczego... Szukam pracy i w środę mam rozmowę o pracę. Nie wiem co mam robić, jestem złamana. Wstyd mi prosić o pomoc ale już nie mam nic.. Każdy grosz mi potrzebny, jakikolwiek... Jest mi bardzo wstyd.. Ale ja nie mam nikogo...

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:35

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Rozstaliscie sie tylko z powodu problemu z zajściem w ciążę? Czy po prostu doszły tez inne problemy? Jesli tylko z powodu ciąży to moze warto jeszcze porozmawiać ze sobą? Problemy z zajściem to bardzo ciężki temat sama o tym wiem, ale nie warto przekreślać wszystkiego z tego powodu.
    Nie wiem czy tylko to było powodem ale tak stwierdził. Chciałam rozmawiać ale to na nic, wszystko odbija się echem

  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga2654 wrote:
    Hej, ostatnio pisałam do was o moich problemach z jedzeniem, koniec końców nic nie wyszło a ja sama zaczęłam nornaknie jadać, tyle dobrego. Rozstałam się z moim partnerem bo nie mogłam zajść w ciążę. Jestem załamana. Zabrał mi wszystko co miałam... Aktualnie to śpię na materacu bez niczego... Została mi tylko mama, już nie mam sił na nic. Zostałam bez pracy, bez faceta, bez niczego.. Już mija tydzień od tej sytuacji i nic się nie poprawia. Chcę wyjechać za granicę spróbować iść tam do pracy i ułożyć sobie życie na nowo.. Nigdy nie sądziłam że będę musiała pisać tutaj I prosić o pomoc ale już nie wiem co mam robić.. Nie wiem gdzie iść. Zostałam bez środków do życia, bez niczego... Szukam pracy i w środę mam rozmowę o pracę. Nie wiem co mam robić, jestem złamana. Wstyd mi prosić o pomoc ale już nie mam nic.. Każdy grosz mi potrzebny, jakikolwiek... Jest mi bardzo wstyd.. Ale ja nie mam nikogo...
    Byłabym okropnie wdzięczna za pomoc, jeśli odbije się od dna oczywiście wszystko postaram się oddać

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:35

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Vaiana Autorytet
    Postów: 364 721

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga2654 wrote:
    Byłabym okropnie wdzięczna za pomoc, jeśli odbije się od dna oczywiście wszystko postaram się oddać
    Bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji, może mama jest Ci w stanie pomóc? Jakaś dalsza rodzina? Przyjaciele, znajomi?
    Tutaj na forum nie da się zweryfikować autentyczności osoby, zwłaszcza, że wszyscy są teraz wyczuleni, bo jest mnóstwo wyłudzeń. Poza tym chyba każda z nas liczy każdy grosz z racji ogromnych kosztów badań, leczenia..

    Helcia, Limosa lubią tę wiadomość

    age.png

    Starania od 06.2019
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2022-ivf
    30.04 - 1 transfer
    9dpt beta 127
    11dpt beta 343
    13dpt beta 741
    16dpt beta 2226
    27dpt mamy ❤️
    11.01.2023 -52cm, 3100g 🩷
  • Olenkaa Autorytet
    Postów: 943 722

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli zostawił Cię tylko dlatego że przez rok (widziałam w innym wątku ile się staracie) nie mogłaś zajść to szkoda czasu na taką osobę. Musisz się wziąć w garść, znaleźć pracę, na pewno poznasz jakiegoś wartościowego faceta. Nie masz żadnych oszczędności? Z forum nie licz na pomoc finansową, zapytaj w rodzinie albo prawdziwych znajomych

    anka, Limosa lubią tę wiadomość

    eiktflw1q59xy68t.png
    09.09.2021 ⏸️
    5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
    31.12 - polowkowe ✊🙏
    26+0- 996g
    30+5- 2010g

    Euthyrox, Clexane, Acard

    04.2021 17tc 💔
  • M88 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga2654 wrote:
    Hej, ostatnio pisałam do was o moich problemach z jedzeniem, koniec końców nic nie wyszło a ja sama zaczęłam nornaknie jadać, tyle dobrego. Rozstałam się z moim partnerem bo nie mogłam zajść w ciążę. Jestem załamana. Zabrał mi wszystko co miałam... Aktualnie to śpię na materacu bez niczego... Została mi tylko mama, już nie mam sił na nic. Zostałam bez pracy, bez faceta, bez niczego.. Już mija tydzień od tej sytuacji i nic się nie poprawia. Chcę wyjechać za granicę spróbować iść tam do pracy i ułożyć sobie życie na nowo.. Nigdy nie sądziłam że będę musiała pisać tutaj I prosić o pomoc ale już nie wiem co mam robić.. Nie wiem gdzie iść. Zostałam bez środków do życia, bez niczego... Szukam pracy i w środę mam rozmowę o pracę. Nie wiem co mam robić, jestem złamana. Wstyd mi prosić o pomoc ale już nie mam nic.. Każdy grosz mi potrzebny, jakikolwiek... Jest mi bardzo wstyd.. Ale ja nie mam nikogo...
    Czy jesteś jeszcze na forum?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ