X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak liczyć dlugosc okresu
Odpowiedz

Jak liczyć dlugosc okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 19 maja 2022, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Mam pytanie dot. liczenia dni okresu. Intensywne krwawienie mam przez 2 dni ( 1 i 2 dnia) 3 dzien to już duzo mniejsze krwawienie tak samo 4. Wiadomo ze stopniowo krwawienie sie zmniejsza ale kiedy uznajecie okres za zamkniety temat? Ja zawsze myslalam ze moj okres ma 5 dni bo ostatniego dnia rowniez mam plamienia, tak samo jak i 6 dnia nie jest zupelnie czysto. Jak to liczyc? Jak wy to liczycie?

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Nika76 Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 20 maja 2022, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres liczę jako krwawienie-małe, średnie i duże. Plamienia po okresie to zazwyczaj 1-2 dni. Okres nie powinien być dłuższy niż 7dni bodajże.
    U mnie 5dni okres i zazwyczaj 2dni plamienia. I tak to zapisuję.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ