X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak poprawić erekcję?
Odpowiedz

Jak poprawić erekcję?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • equc Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 marca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Z partnerką mamy już 33 lata. Pragniemy dziecka.

    Moja partnerka zawsze śliczna. Jednak zawsze miałem problem z erekcją. Do tej pory to nie było przeszkodą. Nawet jak nie dochodziło do erekcji to były inne sposoby zadowolenia kobiety, co sprawiało mi radość. Teraz kiedy staramy się o dziecko wgl. nie działam. Działa stres, co chyba jeszcze bardziej odbija się na innych bodźcach. Prawdę mówiąc szukam leku wymuszającego erekcję niezależnie od innych bodźców.

    W Internecie czyta się o przedłużeniu erekcji. Ja bym chciał ją wymusić. Czy istnieje taki lek?

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 20 marca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłeś badania w kierunku problemow z erekcją? W wielu przypadkach jest to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Warto jest przebadać sobie na pewno

    testosteron

    estrogeny

    prolaktynę

    i zrobić sobie hormony tarczycy takie jak tsh ft3 oraz ft4

    Dodatkowo pewnie swoje doklada tutaj stres bo chcesz aby erekcja była, stresujesz sie i tym bardziej potęguje to problem z erekcją. Co do tabletek to na początek polecam te z L argininą. Mają dobry skład. Poczytaj sobie o cum on albo o penis complete.

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4389 8360

    Wysłany: 20 marca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porozmawiaj z seksuologiem. Bez sensu faszerować się lekami na erekcję, jeśli problem siedzi w głowie, a często tak jest. To tylko chwilowo zataił problem a potem przestanie dzialac. Plus te środki zapewne mają też wpływ na jakość nasienia.
    Przesłuchaj/przeczytaj sobie książkę "Sztuka obsługi penisa".

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕐

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • dkdk Koleżanka
    Postów: 93 1

    Wysłany: 20 marca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny problem jednak wypróbowałem sildenafil i w moim przypadku nie pomaga.... Czy mogę pomim to liczyć, ze pomogą mi własnie te tabletki?

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 21 marca, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt Ci tutaj na to pytanie nie odpowie. Na jednego cum on dzialają lepiej, na drugiego cum on dzialają gorzej. Najsensowniej będzie po prostu przetestować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ