X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak poprawić mój śluz?
Odpowiedz

Jak poprawić mój śluz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:16

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mój gust za dużo tego bierzesz. To po pierwsze. Po drugie nie jest powiedziane, że MUSISZ mieć książkowy, przezroczysty śluz. Dziewczyny zachodzą w ciążę całkowicie go nie mając. Może po prostu taka Twoja uroda. Ważne że jest. Lekarze mówią, że wystarczy ten, który jest w środku, nie musi się wylewać.

    A tak na marginesie - kiedy zamierzasz się zacząć starać? Bo widziałam, że gdzieś pisałaś, że po ślubie?

    Nona, Ewa99 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może odpuść i po prostu po tym ślubie spróbujcie?
    Jeśli cykle masz w normie, nie masz żadnych niepokojących objawów to po co wariować z badaniami i wspomagaczami jak nawet nie wiesz czy potrzebujesz… Może uda wam się za pierwszym razem, czego ci szczerze życzę i niepotrzebna okaże się ta cała szopka przed rozpoczęciem starań.
    Nastawienie i stres związany ze staraniami w niczym nie pomogą…

    My dbamy, ale każda z nas na powód - póki co nie może zajść. Ty nawet nie spróbowałaś i to nas wszystkie drażni, że
    jeszcze wyśmiewasz każdą, która powie ci na przekór, jaka to musi być zdesperowana, ze zapisuje to wszystko w swojej różowej tabelce. Bo to jest ważne! Jak nie możesz zajść to wszystko jest ważne.
    A póki tego nie doświadczyłaś, to żyj, korzystaj z chwil z jeszcze narzeczonym, baw się i rób to co w ewentualnej ciąży lub już z dzieckiem będzie niemożliwe lub trudne. Idzie lato, jedź nad morze, pij alkohol, we wrześniu kiedy zaczniesz się starać twój organizm" nie będzie pamiętał" o tych rzeczach.
    Zarzucaj nam co chcesz, ale jesteś na tym forum bardzo krótko i nie poznałaś najwyraźniej dobrze żadnej ze staraczek. Żadna nie dała się jakoś przesadnie zwariować, a wzór "wyluzowania" możesz brać od tych co starają się kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt cykli.
    Ale nie, przecież one przesadzają, mierzą tempkę, biegają co kilka dni na monitoring do gina i jedzą tabletki.
    Przepraszam, o ja głupia...

    Nona, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    We wrześniu zaczynam starania.
    Dlatego chciałam już teraz zbadać o zdrowie. Badania porobiłam. Siemie lniane pije od zawsze.
    Wiesiołek i ocet piję pod wpływem of...wiem, ze jego wpływ widać dopiero po jakiś czasie dlatego dbam już teraz.
    Wy też dbacie na swój sposób-wykresy, tempki- dla mnie to bardziej męczące.
    Badania porobiłam jednorazowo-to nic takiego a suplementy biorę w razie czego tez na włosy i gładką cerę- wiesiołek pomaga.

    Panikujesz. Jeszcze starań nie zaczęłaś a już tyle suplementów w Twoim codziennym życiu?
    Śluz raz może się pojawić a raz nie. Nigdy nie miałam problemów z moim śluzem, zawsze był na wkładce a ostatnio, 2 cykle pod rząd jest go mniej. I co, mam się teraz poćwiartować z tego powodu?
    A swoją drogą, dziewczyny wykresy prowadzą, bo w ciążę nie zachodzi się tak od razu. Tylko nieliczne, szczęściary zajdą w pierwszym do trzeciego cyklu. Co zrobisz jak Ci nie wyjdzie po kilku miesiącach? A no, zaczniesz tak jak większość prowadzić wykres, sprawdzać temperaturę co rano, szyjkę macicy... Po prostu wyluzuj z tym wszystkim na obecną chwilę. Ciesz się życiem, bądź blisko z narzeczonym a nie już teraz myślisz o tym co będzie we wrześniu.
    Powodzenia

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    We wrześniu zaczynam starania.
    Dlatego chciałam już teraz zbadać o zdrowie. Badania porobiłam. Siemie lniane pije od zawsze.
    Wiesiołek i ocet piję pod wpływem of...wiem, ze jego wpływ widać dopiero po jakiś czasie dlatego dbam już teraz.
    Wy też dbacie na swój sposób-wykresy, tempki- dla mnie to bardziej męczące.
    Badania porobiłam jednorazowo-to nic takiego a suplementy biorę w razie czego tez na włosy i gładką cerę- wiesiołek pomaga.

    Panikujesz. Jeszcze starań nie zaczęłaś a już tyle suplementów w Twoim codziennym życiu?
    Śluz raz może się pojawić a raz nie. Nigdy nie miałam problemów z moim śluzem, zawsze był na wkładce a ostatnio, 2 cykle pod rząd jest go mniej. I co, mam się teraz poćwiartować z tego powodu?
    A swoją drogą, dziewczyny wykresy prowadzą, bo w ciążę nie zachodzi się tak od razu. Tylko nieliczne, szczęściary zajdą w pierwszym do trzeciego cyklu. Co zrobisz jak Ci nie wyjdzie po kilku miesiącach? A no, zaczniesz tak jak większość prowadzić wykres, sprawdzać temperaturę co rano, szyjkę macicy... Po prostu wyluzuj z tym wszystkim na obecną chwilę. Ciesz się życiem, bądź blisko z narzeczonym a nie już teraz myślisz o tym co będzie we wrześniu.
    Powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:16

    Ewa99, Ida lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ