Walentynki w OvuFriend!

Aktywuj abonament OvuFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Jak się starać kiedy wszystko jest niby ok?
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

mila2019
Ekspertka
163

Wysłany: 1 lutego, 19:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej,
Bardzo chcialabym nawiazac kontakt z kobietami, ktore tak jak ja staraja sie i nic z tego nie wychodzi pomimo dobrych wynikow badan zarowno damskich jak i meskich.
U nas to trwa od listopada 2017.
Mam dosc sluchania "odpusc a sie uda" kiedy nie udaje sie nawet iui.
Czy jest ktos w podobnej sytuacji?

Starania od: listopad 2017
Hormony ok
Tarczyca ok
Nasienie ok
Wirusy, bakterie ok
Amh 4.6
Wszystkie cykle owulacyjne, regularne 29 dni, faza lutealna 14 dni
11.2018 hsg-oba drożne
01.2019 1iui- :(
02.2019 2 iui?

Czyżby to ta sławna blokada psychiczna?

Selina
Autorytet
3012

Wysłany: 2 lutego, 12:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mila hejo :) Słuchaj jeśli kolejne IUI by się nie udawały, jesteś po 1 to narazie ciężko stwierdzać czy to dla Was czy nie, to pogadała bym z lekarzem o histeroskopii. Czasem hormony, drożność i wszystko jest ok a przyczyna leży np.w endometrium którego nie jesteśmy w stanie 100% dobrze ocenić na USG.
Trzymaj się i wierzę, że ten luty będzie szczęśliwy :)

Myśl dobrze, mów dobrze, rób dobrze a będzie dobrze - Łąki łan
Starania od 2016
32l.
3x IUI :(
10.2018 histero
12.2018 c.biochemiczna

Anuśla
Autorytet
275

Wysłany: 2 lutego, 14:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hehe właśnie oto jest pytanie:-)Gdybyśmy znały odpowiedź to dawno bylybysmy w ciąży:-) Ja póki co stawiam na sposoby naturalne i badam co mogę. Histero też mam w planach.

Staramy się od sierpnia 2016
2018 - 3 x IUI :-(
Podwyższone anty TG. PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero. Niski stosunek lh:fsh. Podwyższona prolaktyna.
4.04 - wizyta w nowej klinice.
Bede szukać aż znajdę.

Marta93
Debiutantka
4

Wysłany: 7 lutego, 18:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny ja od lipca 2016 staram się w październiku 2016 miałam usuwanie ponieważ się nie rozwinęło. Pol roku odpuściłam i w sierpniu 2017zaczęłam znowu i od tamtej pory nic.. Też mnie dobija odpuść, masz jeszcze czas młoda jesteś

Konieczynka
Autorytet
349

Wysłany: 8 lutego, 19:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny. Opowiem Wam moja historie.
Z pierwsza ciąża nie było problemu. Raz dwa i dzidzia. O drugą walka przez rok. Różne badania, wszystko ok. Tylko wyniki męża zniżone. Morfologia 4%wiec na skraju.
Słowa odpuść powodowały frustracje. Jak sobie odpuścić gdy jedyne o czy możesz myśleć to ciąża a raczej jej brak. Z cyklu na cykl coraz gorzej. Najpierw pisałam na forum szukając takich jak ja, potem nie mogłam już czytać ze kogoś cycki bolą a inna ma śluz plodny czy nieplodny. Założyłam nowy wątek żeby nie pisać tylko o badaniach i objawach. W grudniu wyszły wyniki męża, doszłam do wniosku że trudno. Z takim wynikiem nie ma co liczyć na cud. Zaczęliśmy zdrowiej jeść, więcej ruchu. A starania trochę odpuściłam. Trochę bo testy owu zrobiłam. Sex był 2 dni po pozytywnym teście owu. Więc moim zdaniem nie było szans. Zylam normalnie. Nie odliczalam 8dpo,10dpo. W poniedziałek 28.01.19r zobaczyłam II. test zrobiłam tylko dlatego że szłam na rozmowę kwalifikacyjną. 3 dni wcześniej kupiłam książkę Dieta płodności. Zapisałam męża do urologa.
Totalnie nie wierzyłam że może się udać. A jednak jestem w ciąży.
Czasem potrzeba uwolnić głowę. Ale tak na serio... Dać sobie z 3 miesiące bez badań, testów. Bo kolejny krok to już inseminacja i in vitro.
Tak było u mnie.
Zycze żebyście też wkrótce były w ciąży.

28.01.2019 - beta 228 :) starania od grudnia 2017
23.07.2015 - synek
c55fqqmzwaijf8ag.png

Paula 90
Autorytet
2913

Wysłany: 8 lutego, 22:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
U nas też wyniki były idealne, męża to już w ogóle. Owulacja co cykl, cykle 24 dni. I przez 9 cykli nie wychodziło.
Poszłam do endokrynologa, powiedział mi, że jak wrócę z wakacji to mam się do niego zgłosić, da mi metforminę i zobaczymy.
Doszłam wtedy do wniosku, że i tak się w tym cyklu nic nie uda a w przyszłym dostanę metforminę i będziemy działać. Więc zostawiłam termometr, testy i wszystkie myśli w domu. Owu miałam w pierwszy dzień naszych wakacji i nie wierzyłam, że coś może z tego być (mimo, że dzień wyjazdu to były trzy numerki - w tym jeden jeszcze przed wyjściem z domu).
Na wakacjach seks był po 2-3 razy dziennie, totalnie na luzie, najlepszy seks w tych ostatnich miesiącach :) i już w drugim tygodniu urlopu czułam że jest inaczej.
I jak widać po suwaczku - zbliżamy się do finiszu.

Moim zdaniem właśnie to słynne i wkurzające "odpuść" pomogło. Nie liczyłam już na nic, porzuciłam nadzieję i skupiłam się na mężu. A wcześniej mieliśmy skrupulatnie prowadzony kalendarz, pomiary temperatury, śluzu, szyjki, seks w dni płodne.

dev105pbs__.png
Termin: wg OM: 19.04.19, wg USG i owu: 16.04.19
Słodka mama - cukrzyca ciążowa od 7tc
Pozytyw 04.08
Beta 07.08 -155,88 || 09.08 - 434,00 <3 PGR - 20,06
9 cykl starań
09.04 poronienie w 30dc

Marta93
Debiutantka
4

Wysłany: 9 lutego, 14:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja od dawna nie mierze temperatury ani szyjki i nadal nic

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)