X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jak to jest z tym zagniedzeniem???
Odpowiedz

jak to jest z tym zagniedzeniem???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szperam i szperam w necie, na forach i sa sprzeczne info na temat tego spadku po owulacji "tzw zagniedzania sie zardka"jesli wyjdzie na koncu test pozyt to ok. Ale np jesli na wykresie jest spadek a przychodzi @ to słyszałam o czyms takim ze to była proba zagniezdzenia, jednka nie udana. Co Wy na to?

  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 5 października 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam wykresy, że w ogóle nie było spadku a cykl zakończony ciążą. I w to chcę wierzyć bo w tym cyklu nie miałam spadku, no miałam w 4 dc, ale to chyba za wcześnie :P
    Co do nieudanej próby zagnieżdżenia wynikającej z obniżonej temperatury to sama nie wiem... A nie jest tak, że ona spada już PO zagnieżdżeniu. Skąd wiesz, że w trakcie?

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 5 października 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam że spada w czasie zagniezdzania ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spada w trakcie to napewno a na drugi dzien rosnie

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 6 października 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, być może tak w rzeczywistości jest, ale tak właściwie po co Ci to wiedzieć? Nawet gdyby spadek temperatury oznaczał próbę zagnieżdżenia, a potem, jakby się okazało, nieudaną, to czy świadomość tego nie będzie miała wpływu na Twoje samopoczucie? Bo mnie się wydaje, że możesz zacząć o tym myśleć trochę zbyt intensywnie i to wcale nie będzie pomagało, wręcz przeciwnie.

    Niepotrzebnie się nakręcamy, a powodów spadku może być tysiące.
    Przeglądałam sobie do tej pory całe mnóstwo wykresów i całe mnóstwo zaciążonych jest bez spadku, jak również drugie tyle bez ciąży ze spadkiem. Można sobie gdybać, że ten spadek znaczy to, a tamten to, ale... nasz organizm jest tak złożoną, tak skomplikowaną i tak nieprzewidywalną maszyną, że nad takimi niuansami nie ma się co zastanawiać.

    Życzę Ci powodzenia :).

    Makcza, ulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ja mialam spadek w 6dpo I to spory spadek bo z 37,0 na 36,5 I pozniej wrocilo na 37,0 w poprzednim cyklu a cykl zakonczyl sie @ .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ