X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne JAK WY TO ROBICIE ZE PO DLUGICH STARANIACH UDAJE WAM SIE ZAJSC W CIAZE !!!
Odpowiedz

JAK WY TO ROBICIE ZE PO DLUGICH STARANIACH UDAJE WAM SIE ZAJSC W CIAZE !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 lipca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Badania hormonalne wporzadku
    -nasienie super
    -HSG zrobione
    -kwas foliowy , wiesiolek i witaminki-zazywane
    - temperatury mierzone
    - obserwacja sluzu codziennie
    - serduchowanie jest ale bez przesady

    12 miesiecy staran i nadal nic !!!!!
    Co jeszcze moge zrobic- powoli sie poddaje choc nie wyobrazam sobie zycia bez malenstwa- z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej

    obecnie: bromergon i pierwszy cykl na clo

    zobaczymy ale jesli to nie pomorze to sie zalamie !!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 20:54

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 lipca 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia no to jest nas dwie do tej załamki ja już jestem bliska do tego :-/

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 11 lipca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, u mnie 3 lata i nic. Myślę sobie, że w końcu rzucę te starania w cholerę, bo człowiek się tylko dołuje, a i tak nic z tego nie wychodzi.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 11 lipca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 7 lat po ciąży pozamacicznej i nic.Raz się udało,ale była to ciąża biochemiczna.Nadzieje to juz dawno straciłam,chociaż moja ginka walczy dalej.
    Sytuacja utrudniona bo mój partner ma dorosłego syna z pierwszego małżeństwa i mniej jakby walczy.No i u mnie raczej co 2 cykl staranką mogą być,bo brak lewego jajowodu.
    Pozatym,że pracuje na oddziale noworodków i widze dużo bab porzucających swoje dzieci to życie jest do bani tak ogólnie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • staraczka8 Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 11 lipca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja również staram się od dłuższego czasu- ponad 2 lata, raz się udało ale poroniłam. Myślę, że podstawa to badania, najważniejsze - prolaktyna i progesteron, sprawdzenie owulacji na monitoringu u lekarza i troszkę luzu - z tym chyba jest najgorzej:) Dwa miesiące temu też miałam poważną załamkę, teraz cieszę się, że leki na mnie działają i że będę miała owulację (ze wspomagaczami oczywiście) i jest szansa, że może się udać.
    Dziewczyny nie poddawać się! Idźcie na monitoring - zwiększycie swoje szanse:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 11 lipca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jest nas więcej ja już wymiękam, trzy lata ten cykl który właśnie dobiega końca był obiecujący ale no niestety ... mam dość trzy lata i jestem wykończona psychicznie a przyjmowanie tych wszystkich leków zastrzyków itd itp rok temu się udało ale poroniłam no i co dalej ... chyba wszystko oleje!NIE MAM SIŁY!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 11 lipca 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurczę laski trochę nas jest z tymi problemami..
    ja tez już czasem mam dość-lek,i jeżdżenie do ginekologa, starania które powinny być miłe, przyjemne a przez to ze teraz bo można bo te dni cały romantyzm pryska..
    ale Trzeba myśleć pozytywnie i staramy się.
    A z drugiej strony może odpuścić? i co będzie to będzie.. znajoma tak zrobiła i maja synusia
    ahh zycie

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 11 lipca 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no właśnie może odpuścić,ale boję się że jak odpuszczę i nic z tego też nie będzie to będę sobie wyrzucać że zmarnowałam troche czasu a lata lecą niestety coraz szybciej...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 11 lipca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie .. lecą lata

    Sandraa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane! my z mężem nie zabezpieczamy sie juz 5 lat i nic:( zdiagnozowana miałam niedocznnosc tarczycy, powoli mi sie juz wszystkiego odechciewa, jeszcze ostatnio dobiła mnie wiadomosc ze siostra męża zaszla w ciaze , powinnam sie cieszyc bo starali sie tez z 6 lat, bez leczenia, ale jakos nie potrafie...wogule u nas to tak jest ze teściowie tylko widzą i pomagają siostrze mojego męża, nas nie widzą ze tez czasem tej pomocy potrzebujemy, a teraz to juz wogule nie będziemy dla nich istnieć bo nie dajemy im wnuka, nadmienie tez siostra mieszka z mężem u tesciow, jej mąz nie pracuje, sa na ich utrzymaniu...szkoda gadać, mi jest bardzo przykro ze tak potrafią wyróżniać jedno ze swoich dzieci i widze ze mojemu mężowi tez...troche sie rozpisałam i troche nie na temat, ale musiałam sie wyzalic:(

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra jest dziewczyny !!!!!!!!!!!!!
    czemu my porzadne kobiety nie mozemy miec upragnionego malenstwa a jakas nastka rodzi dziecko i wyrzuca go do smieci. Okropne.Swiat jest niesprawiedliwy !!!!!!!!! zawsze tym zlym tym chamskim wszystko sie udaje...

    Andzia33, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety sprawiedliwości nie ma:(
    ale trzeba być Optymistą dziewczyny NIE załamywać mi się tu!!!

  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja walczę dalej.. a co innego pozostało
    przez wakacje naturalnie :D





    3641cf634a6f061f8cc04d27d7f63545.png

  • sylwuska Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu świeża staramy się dopiero 2 miesiące a ja już wariuje;(... staram sie wyluzować ale przyjciólki które s w ciąży mi w tym nie pomagają:( Jak wyluzować??żeby nie zwariować..Boję się że przyczyną mogą być brane tabletki anty odstawiłam je prawie rok temu ale wiele osob mowi mi ze to moze byc przyczyna...

  • Piaska Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się staram 2 lata. Ale jeszcze walczę. Teraz mam zamiar wziąć się ostro za badania, a nie tak z przypadku. No i założyłam konto na ovufriend, więc zaczynam się obserwować skrupulatnie.

    Piaska
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram sie juz 10 miesiecy z przerwa 3 miesiace bo miałam zapalenie macicy.... i tez nic nie wychodzi.... raz byla biochemiczna i tyle.... strasznie mi z tym... jak w tym cyklu sie nie uda (dzis dostałam @) to ide do lekarza....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2013, 11:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero zaczynam starania, ale wszystkim wam mocno kibicuje, i trzymam kciuki, :)

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już ponad rok ... I nic :/ Czytalam czasem że partner z partnerką sa zdrowi i wogole wszystko w normie ale maja tak zwana bezpłodność ograniczona czyli np. Maja dzieci z poprzednich zwiazków ale razem nie mogą :/ Chore to wszystko jest ...

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to dopiero 5 cykl starań ale bardzo boję się długiej walki, mam w życiu tyle szczęścia, że już chyba na to największe nie wystarcza i ciągle się nie udaje, wydawało mi się, że skoro moja starsza o 9 lat siostra zaszła w 4 cyklu to mnie się uda szybciej a tu jedyne co mogę to oglądać jej rosnący brzuszek. Nie ma tu żadnych reguł, starania są jak loteria i nigdy nie wiadomo kiedy trafimy na ten szczęśliwy los.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad trzy lata...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ