X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jaka szyjka macicy
Odpowiedz

Jaka szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eliz22 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 maja 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro powinnam dostać okres, moja szyjka jest nisko, zamknięta, ani twarda, ani miękka (nie umiem tego dobrze określić) śluz jest biały z grudkami. Oznacza to okres, czy może jednak nie? Jakie Wy macie doświadczenia ze swoimi szyjkami? Chciałabym trochę bardziej zagłębić wiedzę na ten temat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://babyonline.pl/badanie-szyjki-macicy-miekka-i-twarda-szyjka-macicy,przygotowania-do-ciazy-artykul,9098,r1p1.html

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 maja 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dniu w którym miała przyjść @ miałam szyjkę jak na @ wiec myslalam,ze znów nic z tego,jednak po II kreseczkach zaraz zaczęła robić sie rozpulchniona i tak jakby zanikła gdzieś.Wiec na szyjkę nie patrz bo mozesz sie pomylić moja była taka jak w każdym nieciążowym cyklu ,a i śluz nic sie nie zmienił ,dopiero teraz ponad 5 tc jest go więcej troszeczkę.Powodzenia :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 23:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy chyba nie ogarnę badania szyjki, próbuję od roku i ostatnio dopiero udało mi się owulacyjna wyłapać, czego też pewna nie jestem :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ