X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jaki poziom prolaktyny jest najlepszy podczas starań o dziecko?
Odpowiedz

Jaki poziom prolaktyny jest najlepszy podczas starań o dziecko?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Rozumiem, bo wiem ile mnie to kosztowało;/
    polecam jednak chociaż mutację MTHFR i ukł krzepnięcia cały. Załatw sobie skierowanie do immunologa, a on da Ci na NFZ te rzeczy. Skąd jesteś?
    Okolice Płocka.

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, odnawiam wątek. jakieś pół roku temu zaczęły mi się problemy z cyklami które najpierw stały się nieregularne , coraz dłuższe, a teraz od 2 cykli nie mam owulacji a zamiast miesiączki jest słabe plamienie :( oprócz tego okazało się że mam bardzo liczne torbiele w piersiach. Podobno jedno i drugie może być sprawką prolaktyny, którą zbadałam normalnie (bez obciążenia) i wynik jednak mam w normie, tj.16 (norma od 4 do 23). Na innych forach widzę że dziewczyny piszą że dla staraczek prolaktyna powinna być jednak niższa, najlepiej ok. 10. Myślę żeby zbadać jeszcze po obciążeniu. Macie jakieś doświadczenia?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ