Forum Starając się - ogólne Jaki poziom prolaktyny jest najlepszy podczas starań o dziecko?
Odpowiedz

Jaki poziom prolaktyny jest najlepszy podczas starań o dziecko?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 14 września 2016, 15:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  cookiemonster wrote:
  Rozumiem, bo wiem ile mnie to kosztowało;/
  polecam jednak chociaż mutację MTHFR i ukł krzepnięcia cały. Załatw sobie skierowanie do immunologa, a on da Ci na NFZ te rzeczy. Skąd jesteś?
  Okolice Płocka.

 • magdis Autorytet
  Postów: 676 258

  Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej dziewczyny, odnawiam wątek. jakieś pół roku temu zaczęły mi się problemy z cyklami które najpierw stały się nieregularne , coraz dłuższe, a teraz od 2 cykli nie mam owulacji a zamiast miesiączki jest słabe plamienie :( oprócz tego okazało się że mam bardzo liczne torbiele w piersiach. Podobno jedno i drugie może być sprawką prolaktyny, którą zbadałam normalnie (bez obciążenia) i wynik jednak mam w normie, tj.16 (norma od 4 do 23). Na innych forach widzę że dziewczyny piszą że dla staraczek prolaktyna powinna być jednak niższa, najlepiej ok. 10. Myślę żeby zbadać jeszcze po obciążeniu. Macie jakieś doświadczenia?

  f2w3rjjg9rxvzya9.png
  km5suay3700g32yy.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego