Forum Starając się - ogólne Jaki poziom prolaktyny jest najlepszy podczas starań o dziecko?
Odpowiedz

Jaki poziom prolaktyny jest najlepszy podczas starań o dziecko?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 września 2016, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Rozumiem, bo wiem ile mnie to kosztowało;/
    polecam jednak chociaż mutację MTHFR i ukł krzepnięcia cały. Załatw sobie skierowanie do immunologa, a on da Ci na NFZ te rzeczy. Skąd jesteś?
    Okolice Płocka.

• magdis Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, odnawiam wątek. jakieś pół roku temu zaczęły mi się problemy z cyklami które najpierw stały się nieregularne , coraz dłuższe, a teraz od 2 cykli nie mam owulacji a zamiast miesiączki jest słabe plamienie :( oprócz tego okazało się że mam bardzo liczne torbiele w piersiach. Podobno jedno i drugie może być sprawką prolaktyny, którą zbadałam normalnie (bez obciążenia) i wynik jednak mam w normie, tj.16 (norma od 4 do 23). Na innych forach widzę że dziewczyny piszą że dla staraczek prolaktyna powinna być jednak niższa, najlepiej ok. 10. Myślę żeby zbadać jeszcze po obciążeniu. Macie jakieś doświadczenia?

f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego