Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne jakie badania przed zaczeciem starań ?
Odpowiedz

jakie badania przed zaczeciem starań ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • meeegi1771 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2015, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakie badania rohilyscie przed ciążą ? ;)

Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • agnes175 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2015, 01:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/badania-wedlug-dnia-cyklu,5165.html

Tysia :) lubi tę wiadomość

f2wli09kno5rlzcx.png
  • Tova33 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a jakie badania należy wykonać przed ciążą, ale po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych? Sprawa może podobna, ale wg mnie nie taka sama. Jakiego rodzaju problemy w organiźmie kobiety powodują pigułki? Domyślam się, że hormonalne, ale konkretnie jakie hormony mogą szaleć najbardziej po odstawce? Próbuję sama coś zdziałać przed wizyta u ginki by nie iść do niej z pustymi rękami, bo pewnie i tak da mi skierowanie na badania, a tymczasem byłoby szybciej...

jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • _sky_ Przyjaciółka

Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova33 zrób morfologię i badania związane z wątrobą - bilirubinę itp. Co do hormonów odstawienie tabletek nie powinno w żaden sposób wpływać na to co Twój organizm sam produkuje.

• perelka89 Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 21:33

klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 stycznia 2015, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie same badania jak sie robi bez tabletek, czyli w 3 dniu cyklu tsh, ob, krew, morofologia, prolaktyna, glukoza, insulina,lh, fsh i progesteron 7 dni po owulacji.

• Blue Jane Koleżanka

Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak załatwiałyście kwestię badań przed staraniami? Wszystko prywatnie? Terminy u gina na NFZ u nas odległe i zastanawiam się co robić... Przyszło mi do głowy, żeby iść prywatnie do ginekologa i żeby mi zrobił te badania czysto ginekologiczne i powiedział co jeszcze mam zbadać z krwi (te wszystkie hormony, cukier itp.) a potem iść do ogólnego na NFZ i poprosić o skierowanie na te badania... myślicie, że coś takiego się uda?

201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego