X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jakie polecacie witaminy prenatalne?
Odpowiedz

Jakie polecacie witaminy prenatalne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie biorę Femibion Natal 1, trwa to już kilka lat. Ale teraz mam zamiar zmienić na Pregna Plus. A wy jakie bierzecie?

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    ja biorę Prenatal Uno. Zalecenie od ginekologa ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • beciaczka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore od samego pozczątku Pregna Plus, ma w sładzie wszystko czego potrzeba a jak czytałam i w okresie karmienia jest wskazany

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ