X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jakie pozycje???
Odpowiedz

jakie pozycje???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 24 grudnia 2012, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Nie za bardzo jednak wiemy jaką przyjąć pozycje podczas stosunku płciowego. Może któreś z Was zna pozycje idealną do zajścia w ciążę. I jeszcze jedno...podnoszenie miednicy i nóg po stosunku by pomóc plemnikom w dotarciu do celu...mit, czy prawda?

    AnnaB
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 24 grudnia 2012, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć przez ok 20 minut warto dopilnować, żeby nic się nie wylało, czyli pozycja na płasko wystarczy (no ewentualnie pupa w minimalnie wyższej pozycji). Ale podobno robienie "świecy" to już przesada ;)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 24 grudnia 2012, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swiece robie za kazdym razem..hahha M ma ubaw bo wze ponad 80kg i super trzesienie ziemi jak sie przewroce na bok....chyba jednak sprobuje z ta poduszka pod pupa...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 24 grudnia 2012, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje dziewczyny za zainteresowanie...a co z pozycjami? Jaka waszym zdaniem jest najlepsza?

    AnnaB
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 25 grudnia 2012, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsza to ponoć od tyłu lub klasyczna:)ale co kto lubi powinna być najlepsza:)

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 26 grudnia 2012, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na chłopski rozum, to wydaje mi się, że np. na jeźdźca to raczej odpada (sporo "materiału" może wypłynąć), ale może się mylę...

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Tak na chłopski rozum, to wydaje mi się, że np. na jeźdźca to raczej odpada (sporo "materiału" może wypłynąć), ale może się mylę...

    z mężem próbowaliśmy już różnych pozycji. w tym miesiącu dominowała właśnie pozycja "na jeźdźca";) po czy kładłam się na płasko. jestem ciekawa czy tym razem coś z tego wyniknie...

    AnnaB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wszystkim oparłam na 10 minut nogi o ścianę ;) śmiałam sie przy tym a mój mąż razem ze mną ale czego się nie robi dla dzidzi :) a czy poskutkowało zobaczymy...

    Meginka, annab lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno wspólny orgazm (w jednakowym czasie) sprzyja poczęciu albo jeden po drugim ,oczywiście kobiecy później wtedy są skurcze i jest zasysane nasienie przez szyjkę a ostatnio się dowiedziałam ze pozycje nie maja nic do rzeczy i nie mam takiej konkretnie sprzyjającej poczęciu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2013, 15:38

    Meginka, Paula90 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ