X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jakie witaminy podczas starania się o ciążę?
Odpowiedz

Jakie witaminy podczas starania się o ciążę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • urfina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie witaminy brać podczas starania się? Jest coś co może to staranie trochę wspomóc?

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 19 października 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kompleks witamin B, wit. C, wit. E, wit. D3, cynk, selen - to tak na początek ;-)

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 19 października 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę o tego cyklu ovarin dwie tab dziennie do tego kwas foliowy i kwasy omega widzę z od czasu jak biorę ovarin lepiej się czuję mam więcej energii siły i ochoty na igraszki z mężem

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Bejbuszek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 października 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę tylko kwas foliowy , i od nie dawna cynk

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wit d i kwas foliowy

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 19 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam ovarin i byl chyba skuteczny zaszlam wtedy w ciaze niestety mieszczesliwa Trraz lekarz kazal brac sam kwas ale sie martiwe czy nie za malo czy nie potrzebuje bit b siemienia lnianego vit d itd? Czyli takiego ovarinu? Mam jakis sentyment do niego zaszlam wtedy w ciaze :(

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 19 października 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dajesz nadzieje kochana a czułaś że coś sie dzieje jak brałas ovarin ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • sierpniowe_nadzieje Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 19 października 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore magez+b6, femibion natal 1, witaminke d :)

    sierpniowe_nadzieje
  • werrka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno warto sobie już na tym etapie brać kwas foliowy aby nadrobić jakieś ewentualne braki bo on jest jednak kluczowy przy tym początkowym rozwoju dziecka

  • rynn Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 października 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kwas foliowy to absolutna podstawa, a oprócz niego warto też suplementować witaminę d3 chociażby bo podobno większość polaków ma niedobór

  • salamini Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 25 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale jak jestes w ciazy latem to ta witamina d chyba az tak potrzebna nie jest skoro mamy ja ze slonca

  • rynn Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To właśnie nie jest wcale takie proste. Latem też trzeba ją sobie suplementować i to zresztą dotyczy i kobiet w ciąży i każdego dorosłego. Przy niedoborach może dość do różnych powikłań i bez sensu ryzykować zdrowiem dziecka i swoim

  • musanna Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 27 października 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym tu jeszcze dorzuciła jod i witaminy b6 i b12. Zresztą ten cały zestaw masz chociażby w suplementach takich jak prenatal więc bez sensu kupować wszystko osobno. tak są akurat takie dawki jakich potrzeba

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 27 października 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, jak bylam ciut mlodsza ;) to jadlam byle co, pilam glownie kawe i palilam jak komin. Zaciazylam przypadkiem z moim wtedy jeszcze narzeczonym - do strzalu! I co, wyszlo nam chlopisko jak sie patrzy, juz mnie wlasnie syn przerosl a ma dopiero 13 lat. Chlop jak dab.

    A teraz wtranzalam wit. c, b6 i b12, kwas foliowy, zelazo, magnez, cynk, wiesiolek, pije wode, octy jablkowe i inne cuda i co?
    Du-Pa :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • urfina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już coś wiem. Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Czytałam że witamina d3 jakoś tam wspomaga starania więc na pewno będę o niej pamiętać

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 31 października 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    no dajesz nadzieje kochana a czułaś że coś sie dzieje jak brałas ovarin ?
    wspomnialm go i czulam sie na ovarinie dobrze moze dlatego bo sie zupelnie nie nastawialam zaszlam w
    Ciaze ku zaskoczeniu Teraz chcialam wrocic do ovarinu ale po tym wszystkom lekarz powiedzial ze tylko kwas Wydaje mi sie ze to za malo

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Fionka90 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 października 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Pregna Plus - zawiera kwas foliowy, wit. D, żelazo, jod i kwasy omega-3. Kupiłam zachęcona reklamą w "M jak mama". :-) Oprócz tego magnez z wit. B6.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 18:40

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz czekam na @ i chyba ze zacznę brać ovarin mimo ze starania mogę wznowić po 20 grudnia . Bo on chyba też musi mieć czas na działanie ? I czy można to brać cały cykl ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 15:08

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ja teraz czekam na @ i chyba ze zacznę brać ovarin mimo ze starania mogę wznowić po 20 grudnia . Bo on chyba też musi mieć czas na działanie ? I czy można to brać cały cykl ?
    Wlasnie tez bym chciala sie dowiedziec czy mozna brac Ovarin caly cykl?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 9 listopada 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ulotce nic nie pisze . Teraz wyczytałam że bierze się cały cykl. Ale chyba jak dowiesz się o ciąży to wtedy odstawiasz . Dziecko i tak je to co Ty dopiero od 5 tygodnia

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ