X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jednak ciaza?
Odpowiedz

Jednak ciaza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie! Od około 8 miesiecy staramy się o dzidzie... badania wyszły dobrze, Lekarz zalecił zabieg na drożność jajowodów, niestety korona pokrzyżowała plany... później planowany urlop, ale do rzeczy. Podczas kwarantanny dostałam okres w 19dc 23.04.22, był bardzo skąpy. Oczywiście podczas urlopu starania były, dzisiaj 36 dc, miesiączki ani widu ani słychu. Okres w miarę regularny 26-29 dni zawsze. Zaczynam wariować, testy negatywne robione co 2 dni. Do lekarza mogę dopiero w poniedziałek... żadnych dolegliwości okresowych czy ciążowych. Miała któraś podobnie?

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3917 4515

    Wysłany: 28 maja 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś covida ? Bo chyba opóźnia okres, tak kojarzę jak dziewczyny pisały 😔

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2022, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak miałam to najpierw dostałam za szybko o 9-10dni, a teraz mi się opóźnia też tyle:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2022, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 38dc, bylam u lekarza. Dostałam chlormadinon na wywołanie. Lekarz pytał kilka razy czy robiłam test, podczas badania stwierdził, że dziwna sprawa, on tam nic nie widzi i że endometrium ma 15mm. Wszystko książkowo. Pobrał krew żeby sprawdzić na 100 procent czy w ciąży nie jestem. Ma któraś z Was doświadczenie z tymi tabletkami?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ