X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jednodniowy okres
Odpowiedz

jednodniowy okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, mam mały problem. Mój okres trwał jeden dzień, teraz drugi dzień niewielkie plamienie. W sumie to nie wiem o co chodzi. @ przyszła w dniu kiedy miała być, ale tak krótko nigdy nie miałam. Zawsze to 4-5 dni. Nie wiem czy jest sens robić test w takiej sytuacji. Miała tak któraś z was??? proszę o opinie i radę.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zrobiła test - moj gin nawet jak mialam 3 dniowy okres ale bardzo skapy kazał zrobic test bo bylo podejrzenie wczesnej ciazy :) pozatym endometrium bylo pogrubione wiec bylo dobre podejrzenie - niestety okazalo sie ze nie wszytsko sie złuszczyło podczas @ ja bym zrobila test :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana tak patrze na ten Twoj wykres, a nie bralas pod uwage tego ze mogl on byc bezowulacyjny? wtedy jest bardzo duze prawdopodobenstwo ze @ bedzie bardzo skapa.

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no może, rzeczywiście, to całkiem możliwe

    mhsvh371pdpt408y.png
  • emotikona Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 listopada 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie. Dziś niby 3 dzień miesiączki ale takiej miesiączki jeszcze nigdy nie miałam. Wczoraj i przedwczoraj krew (jakby mocno wymieszaną z śluzem płodnym) widać było tylko na papierze toaletowym, na podpasce już wygląda na plamienie. Dzisiaj mam bardzo mocne plamienie z jakimiś dziwnymi białymi grudkami.
    Robiłam dzisiaj test - negatywny. Bardzo mnie to martwi...

    8edf133d480c709231abd4ae238411a5.png
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo laseczki!
    Właśnie ja też miała okres jednodniowy, gdzie zwykle trwa 5-6 dni.
    Być może - jak wyżej ktoś napisał to objaw prawdopodobnie bezowulacyjnego cyklu, ale od 3 dnia cyklu mam temp 36,8 (przed miałam 36,5), codziennie mocniejsze bóle piersi, delikatne kłucie/łaskotanie jajnika no i stałe uczucie wilgotności przez biały śluz! Póki co, test negatywny (6 dzień cyklu), a 2 dni przed @ miałam śluz jak płodny....

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ