Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:* dam znać jak zrobię:)
    Bezimienna to w takim razie podziwiam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2022, 22:07

    ELka, Anett93 lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Rozumiem 🙁 zrób coś dla siebie, odpocznij, zresetuj głowę. Zbieraj siły na następny cykl i nie poddawaj się. Wiem jak to boli.

    Choco dzięki. Jesteś mega dobrym człowiekiem 😇 Nie odpuszczaj Staremu, jak Wam dobrze idzie ;)

    Wszystkie dziewczyny dzięki że jesteście tutaj. Z takim wsparciem o wiele łatwiej się pozbierać.

    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie. NaszCud 🤞 żeby były wyraźniejsze ❤️

    ChocoMonster, Wiara Nadzieja Miłość, ELka, Beezi, justme, siesiepy, Anett93 lubią tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    Choco dzięki. Jesteś mega dobrym człowiekiem 😇 Nie odpuszczaj Staremu, jak Wam dobrze idzie ;)

    Wszystkie dziewczyny dzięki że jesteście tutaj. Z takim wsparciem o wiele łatwiej się pozbierać.

    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie. NaszCud 🤞 żeby były wyraźniejsze ❤️
    Nie ma za co, po to tu jestem ❤️ dla każdej z Was z osobna ☺️

    siesiepy lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Jemarta Przyjaciółka
    Postów: 106 118

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ovarin biorę od maja i cykle są znnowu idealnie tak długie jak kalkuluje apka. Na początku kupiłam inny preparat z inozytolem ale był drogi i teraz tylko Ovarin. Powodzenia w testach dziewczyny

    👩🏼32;
    IX 22 BMI 25.2
    XI 22 BMI 24.24
    nadciśnienie
    💊 Ovarin, Dopegyt, Wit. D 2500IU, Omega 3, Magnez , wit. C

    👨🏽33
    IV 22: morfologia 1%, mało żołnierzyków
    XII 22: kolejne bad.
    💊 Folandrol, Wit. D 2500IU, Omega 3, Magnez, Wit. C
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico czy wpisać Cię na testowanie? :)

    Vivico lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a powiedzcie mi czy miałyście jakieś problemy z testami owu od „testnow”
    Mam pierwszy raz z testami owu styczność, ale wszystko robię jak należy i pojawia mi się taki problem, iż kreska kontrolna jest za każdym razem blada🤷🏽‍♀️
    Nie ważne ile czasu trzymam, nie wybarwia się dobrze.🤔
    Drugiej to wiem, że jeszcze nie czas ale to chyba niezbyt dobrze jak tamta jest bladziochem?

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Vivico czy wpisać Cię na testowanie? :)

    Cały czas się biłam z myślami,ale TAK poproszę 🥰 myślę,że 29.11 (13dpo) będzie odpowiedni,jak coś wyjdzie to wtedy. Chociaż nie obiecuje,że nie zatestuję wcześniej 🫢 Wypadłam z gry na trochę i muszę nadrobić, a mam zapas testów ciążowych soooo😎🤪
    Ciociu Choco, przynieś mi szczęście 😂🍀

    ChocoMonster, Beezi, oloska, Wiara Nadzieja Miłość, siesiepy, Anett93, Idawoll, Mart768, EwelinaNowa 😊, Namisa, Ancalime, Emka06, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Dziewczyny, a powiedzcie mi czy miałyście jakieś problemy z testami owu od „testnow”
    Mam pierwszy raz z testami owu styczność, ale wszystko robię jak należy i pojawia mi się taki problem, iż kreska kontrolna jest za każdym razem blada🤷🏽‍♀️
    Nie ważne ile czasu trzymam, nie wybarwia się dobrze.🤔
    Drugiej to wiem, że jeszcze nie czas ale to chyba niezbyt dobrze jak tamta jest bladziochem?
    W tym cyklu używałam TestNow i facelle jednocześnie.
    Wrzucam Ci porównanie tych testów z jednego sika. Jak widać na facelle praktycznie PIK, a Tesnow cóż🤷🏼‍♀️

    4-A0-E797-A-95-E2-4-BA9-84-C7-A4-CBC002-BD1-B.jpg

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    Cały czas się biłam z myślami,ale TAK poproszę 🥰 myślę,że 29.11 (13dpo) będzie odpowiedni,jak coś wyjdzie to wtedy. Chociaż nie obiecuje,że nie zatestuję wcześniej 🫢 Wypadłam z gry na trochę i muszę nadrobić, a mam zapas testów ciążowych soooo😎🤪
    Ciociu Choco, przynieś mi szczęście 😂🍀
    Wpisuje i kciukuje 🤞 kto jak nie ciocia Choco 🤷🏼‍♀️😂

    Vivico lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Elka jakieś masz dawkowanie encortonu? Od kiedy do kiedy masz go brać?
    Miałam zlecony miesiąc przed rozpoczęciem starań. Najpierw 2 x 1 mg przez miesiąc czy dwa już nie pamiętam, teraz biorę 2 x 2 mg czyli dobowo 4 mg.

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    W tym cyklu używałam TestNow i facelle jednocześnie.
    Wrzucam Ci porównanie tych testów z jednego sika. Jak widać na facelle praktycznie PIK, a Tesnow cóż🤷🏼‍♀️

    4-A0-E797-A-95-E2-4-BA9-84-C7-A4-CBC002-BD1-B.jpg

    Tak myślałam, że one jakieś dziwne są☹️ w poniedziałek według aplikacji owulka, może uda mi się jeszcze skoczyć po facelle z samego rana i coś wyłapie jednak… 😒

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 19 listopada 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Tak myślałam, że one jakieś dziwne są☹️ w poniedziałek według aplikacji owulka, może uda mi się jeszcze skoczyć po facelle z samego rana i coś wyłapie jednak… 😒
    Seksijcie co dwa dni na wszelki wypadek :)

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 19 listopada 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, u mnie przyznam szczerze kiepsko. Zmiotła mnie z planszy ta wczesna 🐒, byłam przygotowana na kilka dni w nadziei. Jeszcze mieliśmy cały weekend spotkań z ludźmi i wysiadam od robienia dobrej miny do złej gry. 😥 Zalałam troszkę smutki alko, zajadlam pizzą, jutro pracuję prawie cały dzień i od poniedziałku znowu nowy tydzień. Planów nie mam, nic nie zmieniam, zapas supli mam, marchewkę jem, zupy kontynuuję, owu wypada całkiem korzystnie względem grafiku w pracy męża. Co ma być to będzie. Muszę tylko mężowi kupić w Diagnostyce badania krwi. I przygotowuję go psychicznie do badań nasienia na styczeń.

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • .aś. Autorytet
    Postów: 1464 1970

    Wysłany: 20 listopada 2022, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszcud, kreski bardzo obiecujące i nie wiem jakie trzeba mieć moce nadprzyrodzone, żeby nie siknac drugi raz mając zapas testów 😅 podziwiam i zaciskam kciuki!
    Niaha wrote:
    Dziewczyny, znacie się może na wynikach krzywej insuliny? Dr zaleciła sprawdzenie poziomu insuliny na czczo i po godzinie.
    Na czczo - 9,67 µIU/ml
    Po godzinie - 80 µIU/ml
    Nie ogarniam za bardzo, to jest dobry wynik czy zły?

    Wynik na czczo powinien się mieścić do 10, po godzinie do 50, po dwóch do 30. Natomiast same te dwa pomiary mówią bardzo mało i nie wiem jaki lekarka miała zamysł.

    Anett93, NaszCud lubią tę wiadomość

    🩷2015
    🩷2018
    🩵2023
    🩶?4cs (od 11.2025)


    3x zielone światło na zajście w ciążę po 3cc
    1 wizyta: 5.05 ✅ blizna ciągła - 5 mm 🎉
    2 wizyta: ✅ 7.08 mamy zielone światło 🥹
    3 wizyta: ?

    ---
    Późne owulacje
    Karmienie piersią
    PCOS

    Plan na 3cs:
    1) Wit. D
    2) Pueria Duo
    3) zasypianie o 23
    4) <94kg
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 20 listopada 2022, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Choco, u mnie przyznam szczerze kiepsko. Zmiotła mnie z planszy ta wczesna 🐒, byłam przygotowana na kilka dni w nadziei. Jeszcze mieliśmy cały weekend spotkań z ludźmi i wysiadam od robienia dobrej miny do złej gry. 😥 Zalałam troszkę smutki alko, zajadlam pizzą, jutro pracuję prawie cały dzień i od poniedziałku znowu nowy tydzień. Planów nie mam, nic nie zmieniam, zapas supli mam, marchewkę jem, zupy kontynuuję, owu wypada całkiem korzystnie względem grafiku w pracy męża. Co ma być to będzie. Muszę tylko mężowi kupić w Diagnostyce badania krwi. I przygotowuję go psychicznie do badań nasienia na styczeń.
    Sama wiesz, ze ja bardzo trzymam za Was kciuki. Przykro mi, wiem jak to boli i jakie uczucia targają człowiekiem. Zbieraj siły na grudzień, mam nadzieje, ze to będzie ostatni miesiąc staran przed 9 miesięczną przerwą 🥺🍀

    Beezi, siesiepy lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 20 listopada 2022, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam delikatny wzrost. Delikatny bo delikatny, ale nie spadek. 🙊 Muszę się zbierać do pracy, nadrobię Was w wolnej chwili. 😆

    Ps testowania nadal brak 😆. Zaczęłam wierzyć w ten cykl. I będzie trochę smuteczek 😆
    Objawów mojego cyklu nadal brak.
    Tylko kontynuuje stękanie, że jest mi strasznie zimno 😶.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2022, 06:36

    NaszCud, Anett93, Beezi, ChocoMonster, ELka, oloska, Evondita82, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 20 listopada 2022, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jedna kreska, czekam na okres i nie piszcie, że jest jeszcze szansa bo nie ma. Niedługo tylko ja zostanę na tym wątku z 🐒

    Będę robić zamówienie na testy owulacyjne, jakie suple dorzucić nam do koszyka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2022, 06:28

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 20 listopada 2022, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    U mnie jedna kreska, czekam na okres i nie piszcie, że jest jeszcze szansa bo nie ma. Niedługo tylko ja zostanę na tym wątku z 🐒

    Będę robić zamówienie na testy owulacyjne, jakie suple dorzucić nam do koszyka?
    Ja biore Prenatal Uno, Tora wcześniej brałam Ovarin i on u mnie powodował gorsze PMS. Staram się lepiej jeść, ale ostatnie dwa tygodnie były dla mnie ciężkie. Ograniczyłam cukier. 😝 Zalecenia endo

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 20 listopada 2022, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justme, przykro mi. Tulę🤗

    Ja idę zrobić test. Temp wzrosła.... Ale boje się bieli...

    NaszCud, Bezimienna , Anett93, justme, Namisa lubią tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 20 listopada 2022, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Justme, przykro mi. Tulę🤗

    Ja idę zrobić test. Temp wzrosła.... Ale boje się bieli...
    Trzymam kciuki 🤞🤞

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ