Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️
Odpowiedz

Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️

Oceń ten wątek:
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 17 maja 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Dziewczynki moje kochane, proszę zerknijcie na moje wyniki... dziś 23 dc. Ja się załamałam progesteronem 😧

    https://ibb.co/pvYgK6y


    Czy to oznacza, że owu nie było?

    Hope... lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 17 maja 2023, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    Ja dzisiaj Dziewczyny, jak leżałam na rzęsach to dostałam takiego nagłego uczucia, że się udało i jestem w ciąży 🥺. I ogólnie taka jakaś bardzo spokojna jestem, czekam do tej niedzieli na testowanie, a raczej potwierdzenie dwóch kresek 🤦🏻‍♀️😂.

    To będzie Twój cykl! I te przeczucia się na pewno sprawdza!! 🫶🤞

    Ja to wgl 4dpo a juz mam ochotę dać sobie odpoczywać i folgowac jakbym była już w potwierdzonej ciąży 🤣🤣

    Chantelle, Aśka, Niemampomyslunanick lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 17 maja 2023, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, skąd my to znamy:D https://www.instagram.com/p/Cr95-AcA6Fn/

    RinTinTin, Bluesky, Niaha, Chantelle, Niemampomyslunanick, Lipcowa, Niezapominajka95 lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8826

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka,niestety taki progesteron wskazuje, że owulacji w tym cyklu nie było, jest poza widełkami dla FL.

    Głowa do góry laska, trzeba z tym podziałać ✊

    Z tym FT3, FT4 nie pomogę,bo nie wiem.
    TSH ładne, tak osobno patrząc.

    A powiedz mi, Ty się wybierasz jakoś do lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2023, 15:02

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    To będzie Twój cykl! I te przeczucia się na pewno sprawdza!! 🫶🤞

    Ja to wgl 4dpo a juz mam ochotę dać sobie odpoczywać i folgowac jakbym była już w potwierdzonej ciąży 🤣🤣

    Objawy ciążowe już wpisywać w apkę możesz 🤣
    W poprzednim cyklu miałam ich tyle, że prawie krzyczała do mnie 🙈 w tym wyjątkowo bez świrowania... jeszcze 😉

  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:04

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8826

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Tak, z ta owulacja to nie pozostawia złudzeń. Tylko teraz myślę w drugą stronę- z czego wynika jej brak 😔
    Kochanie wróciłam do Twoich postów. Z tego co napisałaś nam na początku to uważam, że owulacja w tym cyklu wypadła na ten PCOSowy jajnik, drugi odpoczywa. I niestety on nie dał rady, owulacji nie było.
    Rozumiem, że będziesz obserwować się jeszcze 2 cykle? Pisałaś o 3 na wstępie.

    Przytulam Cię mocno 🫂❤️

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka 🫂🫂🫂🫂🫂 tule bardzo, w tamtym cyklu przechodziłam przez to samo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2023, 15:11

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Natala26 Przyjaciółka
    Postów: 61 73

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi no tak właśnie myślę żeby w czerwcu udać się do innego gina ale u mnie w mieście jest mały wybór, że tak powiem.. muszę poszukać kogoś kilkadziesiąt km od mojego miasta

    Do mnie właśnie dzisiaj doszły owulaki z easy@home z polecenia @Bialeekk i oczywiście ledwo wróciłam z pracy i już musiałam nasikać bo w pracy już doczekać sie nie mogłam 😂

    A teraz mnie czeka sprzątanie mieszkania bo jutro przyjeżdża mój brat z dziewczyną z Holandii na urlop na 3 tygodnie

    Starania od 09.22

    👩 27
    niedoczynność tarczycy /euthyrox n125
    💊 Pueria Uno, Wit.D3, inofem, kwas foliowy

    Od 03.23 dostinex

    👨 27
    💊Fertilman

    żel conceive plus
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🐒🐒🐒🐒🐒 witam francowatą...
    Mam nadzieję, że czerwiec będzie mi łaskawszy...🥹🍀

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co znaczy upłynnienie „calkowite”? Bo właśnie dorwałam te wyniki w całości i się zastanawiam

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Dziewczynki moje kochane, proszę zerknijcie na moje wyniki... dziś 23 dc. Ja się załamałam progesteronem 😧

    https://ibb.co/pvYgK6y

    Progesteron wskazuje na to, że owulacji nie było :(

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-6027.jpg

    Wysłał mi w jednym pliku, a nie w milionach stron

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Tak, z ta owulacja to nie pozostawia złudzeń. Tylko teraz myślę w drugą stronę- z czego wynika jej brak 😔

    Dwa razy w roku brak owulacji wg lekarza jest normalną sprawa. Pewnie właśnie na taki cykl trafiłaś.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8826

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha działaj!🔥🔥🔥

    San, ale jak całkowite?🤔 Tam czas powinien być przecież, w ile minut upłynnia się sperma...

    Kobiety... dominujący po lewej,a mnie ciągnie prawa pachwina 😳 Już Was rozumiem 😅

    Niaha, Cukruś lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Niaha działaj!🔥🔥🔥

    San, ale jak całkowite?🤔 Tam czas powinien być przecież, w ile minut upłynnia się sperma...

    Kobiety... dominujący po lewej,a mnie ciągnie prawa pachwina 😳 Już Was rozumiem 😅

    No właśnie dlatego się zastanawiam o co tam chodzi 🤨

  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Dziewczyny po pracy jadę na paznokcie może sobie strzelecka bociana na paznokciach może on coś przyniesie, co myślicie? 🤣

    Bocian, testy i bobas na końcu to jest idealne kombo na paznokcie

    Wioleta91, Cukruś lubią tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Igv19 Koleżanka
    Postów: 35 115

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    San, może chodzi o to, że całkowicie się upłynniło zanim zdążyli zbadać i dlatego nie są w stanie wskazać czasu? Bo wspomniałaś, że w domu robił i dowoził. Ale gdybam tylko, nie wiem 🤷🏽‍♀️

    Dziewczyny mnie tak w pracy spodnie cisnęły ze musiałam guzik rozpiąć 🙈 już się tam lokator rozpycha 🤣 jestem szczupła, czy to możliwe, żeby już tak mi brzuszek urósł? Dziś 29dc 15 dpo

    Edit nie objadlam się jakoś szczególnie czy coś 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2023, 15:43

  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igv19 wrote:
    San, może chodzi o to, że całkowicie się upłynniło zanim zdążyli zbadać i dlatego nie są w stanie wskazać czasu? Bo wspomniałaś, że w domu robił i dowoził. Ale gdybam tylko, nie wiem 🤷🏽‍♀️

    Dziewczyny mnie tak w pracy spodnie cisnęły ze musiałam guzik rozpiąć 🙈 już się tam lokator rozpycha 🤣 jestem szczupła, czy to możliwe, żeby już tak mi brzuszek urósł? Dziś 29dc 15 dpo

    Edit nie objadlam się jakoś szczególnie czy coś 🤣

    Faktycznie.. na to nie wpadłam 🫣 dzięki! 🙈

    To chyba za szybko? 🤣 Chociaż ja tam nie wiem. Wystarczy, ze więcej zjem i mimo moich 52kg wyglądam jak w 7 miesiącu ciąży 🫣

  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 17 maja 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Dziewczynki moje kochane, proszę zerknijcie na moje wyniki... dziś 23 dc. Ja się załamałam progesteronem 😧

    https://ibb.co/pvYgK6y

    Kurczę 🤔 Muszę Wam się przyznać, że ja osobiście nigdy nie badałam progesteronu, ale chyba muszę. Zrobię to po weekendzie, bo wtedy już minie 🐒
    Czy któraś miała taką sytuację, żeby pomóc i doradzić Mimince?

    Edit: OK, już widzę o co chodzi…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2023, 15:58

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ