X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️
Odpowiedz

Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️

Oceń ten wątek:
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3015 3988

    Wysłany: 15 listopada 2023, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dodam od siebie, że już się martwię, że jak kwietniowe urodzą to będzie miesiąc przestoju w emocjach na forum 😂❤️

    Niemampomyslunanick pozdrowienia 🍀

    Niemampomyslunanick, Angi90 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1530 3132

    Wysłany: 15 listopada 2023, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Ja dodam od siebie, że już się martwię, że jak kwietniowe urodzą to będzie miesiąc przestoju w emocjach na forum 😂❤️

    Niemampomyslunanick pozdrowienia 🍀

    Hahaha, to prawda 🫣! Ale może jak już będą majowe mamuśki rodzić to będą przy okazji chwalić się na forum 😁.

    Pozdrawiam również, czasem zaglądam na styczniowy jak tam Iga i reszta maluszków rosną 💖😁.

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2547 5329

    Wysłany: 15 listopada 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki, ja mam tylko nadzieję, że u Was wszystko w porządku 🙏 Ominęły Was lub minęły już wszystkie niedogodności, Bąbelki rozwijają się prawidłowo i zdrowo rosną, wypychając Wam pięknie brzuszki na Święta 🎄Myślę o Was codziennie! 🫂 Liczę, że może przyjdziecie na końcówkę, pochwalić się swoimi spełnionymi Marzeniami 💞
    Kocham❤️Ciotka🧚‍♀️

    Niemampomuslunanick, pogłaskaj Tośkę przez brzuszek 💞

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1530 3132

    Wysłany: 15 listopada 2023, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Mamuśki, ja mam tylko nadzieję, że u Was wszystko w porządku 🙏 Ominęły Was lub minęły już wszystkie niedogodności, Bąbelki rozwijają się prawidłowo i zdrowo rosną, wypychając Wam pięknie brzuszki na Święta 🎄Myślę o Was codziennie! 🫂 Liczę, że może przyjdziecie na końcówkę, pochwalić się swoimi spełnionymi Marzeniami 💞
    Kocham❤️Ciotka🧚‍♀️

    Niemampomuslunanick, pogłaskaj Tośkę przez brzuszek 💞

    Melduję, że Tośka pogłaskana od mamuśki chrzestnej 💖 oddała kopniakiem, więc wszystko tak jak być powinno 😁🩷!

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • Landrii Autorytet
    Postów: 485 473

    Wysłany: 29 listopada 2023, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Ja dodam od siebie, że już się martwię, że jak kwietniowe urodzą to będzie miesiąc przestoju w emocjach na forum 😂❤️

    Niemampomyslunanick pozdrowienia 🍀

    Jako kwietniowa mama się wypowiem - u mnie będzie wymarzona dziewczynka 😊 poronienie zostało mi wynagrodzone córką o której zawsze marzyłam. Czasami tu zaglądam z sentymentu i tak sobie myślę, że lada moment bym rodziła, a tak dopiero jestem w połowie. No nic, trzymajcie się 😊

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Jako kwietniowa mama się wypowiem - u mnie będzie wymarzona dziewczynka 😊 poronienie zostało mi wynagrodzone córką o której zawsze marzyłam. Czasami tu zaglądam z sentymentu i tak sobie myślę, że lada moment bym rodziła, a tak dopiero jestem w połowie. No nic, trzymajcie się 😊
    Landri już połowa, ale ten czas szybko leci :) wszystkiego dobrego :)

  • Dzella19 Autorytet
    Postów: 485 336

    Wysłany: 7 stycznia, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem czy ktoś z forum mnie jeszcze pamięta, urodziłam na sam koniec grudnia moja cudowna córeczkę, i tak teraz wstając w nocy pomyślałam o tym ile przesiedziałam na tym forum i tym wątku … ile miałam wsparcia od niektórych z was jestem ciekawa czy te dziewczyny co ze mną pisały również miały szczęście i im się udało w kolejnych miesiącach 🙏🏻 pozdrawiam was cieplutko i życzę dużo bobasków !

    Angi90 , Kropkaxyz, Paucia, Olalee, agentka93 lubią tę wiadomość

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2547 5329

    Wysłany: 7 stycznia, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzella19 wrote:
    Hej dziewczyny nie wiem czy ktoś z forum mnie jeszcze pamięta, urodziłam na sam koniec grudnia moja cudowna córeczkę, i tak teraz wstając w nocy pomyślałam o tym ile przesiedziałam na tym forum i tym wątku … ile miałam wsparcia od niektórych z was jestem ciekawa czy te dziewczyny co ze mną pisały również miały szczęście i im się udało w kolejnych miesiącach 🙏🏻 pozdrawiam was cieplutko i życzę dużo bobasków !
    Oh Dzella, jakże można o Tobie zapomnieć?!

    Serdecznie gratuluję Mamo Córeczki !🩷🥹
    Masz sylwestrową pannę?😃 Jakie imię jej nadaliście?🤩 Jak Wam minął pierwszy tydzień razem?🥰 Jak się czujesz? Mam jeszcze milion pytań 🙊
    Strasznie się cieszę, że napisałaś i mogę powitać pierwsze Dziecię tego wątku 🥹

    Zaglądaj tu, jak tylko będziesz miała potrzebę, jestem ❤️

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • Paucia Autorytet
    Postów: 1389 1943

    Wysłany: 7 stycznia, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,my też się przygotowujemy do porodu wielkimi krokami 🤩 większość z nas zaczyna lub zaczęła 37 tydzień i czekamy na swoje upragnione Maleństwa 💕
    Trzymajcie mocno kciuki!:) Angie często myślę o Tobie Kochana i o wszystkich Dinusiach 🥰😘

    Dzella ogromne gratulacje! ❤️😍🤩 Dużo zdrówka dla malutkiej córeczki 😘🥰

    Angi90 , agentka93 lubią tę wiadomość

    12.2021r - 💒
    11.2022r - początek starań o pierwsze 👶
    03. 2023 - CB 4t 💔
    29.05.2023 - ⏸️ (naturalny cykl) 🙏🍀🤞💕
    30.05.2023 - Beta HCG - 305,8 🙏🍀💖
    6.06.2023 - Beta HCG - 5071,6 🙏🍀💖🌞🤞
    14.06.2023 - Kruszynka z serduszkiem ❤️🙏🍀🤞☀️😍
    07.07.2023 - 3,41 cm maluszka 😍❤️🤞🍀🙏☀️❤️
    20.09.2023 - połówkowe, 451 g chłopczyka, niskie ryzyka ❤️🍀🙏
    17.11.2023 - 3 prenatalne ♥️🤞🍀☀️🥰 1600 g Skarba 🩵♥️
    preg.png[/url]
  • Dzella19 Autorytet
    Postów: 485 336

    Wysłany: 7 stycznia, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 , malutka urodziła się 30.12 😃, nazywa się Nela, jest przeeeeslodka , tydzień minął nam dobrze spokojnie początki laktacji są niestety bardzo trudne jak by pokarm jest ale malutką za wolno przybiera i trzeba dokarmiać, ogólnie poród przebieg super wszystko trwało około 5h, poród SN, ja czuję się dobrze więc mam siłę by ogarniać wszystko w domu 💓 daj koniecznie znać co u ciebie !!!!!

    Paucia!!! O super ! Widzę że się udało ! Pięknie

    Paucia, Angi90 lubią tę wiadomość

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2547 5329

    Wysłany: 8 stycznia, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzella, przepiękne imię!😍 Wydaje się, że masz dobre wspomnienia z porodu, bardzo się cieszę dzielna Mamo 🥰Niech malutka przybiera na wadze jak najszybciej 🤞 Daj znać, gdybyś potrzebowała jakiś porad co do karmienia czy czegokolwiek 😘
    Mąż już zakochany w córze? Mam nadzieję, że masz u niego wsparcie przy tym wszystkim 🙏
    Przytul Nelunie od ciotki 🥹🩷
    My czekamy do czerwca na IVF, niestety inaczej się nie da, została mi zdiagnozowana obustronna niedrożność jajowodów oraz strasznie dużo zrostów w całej otrzewnej. Okres małej rozpaczy i zwątpienia już minął, potrzebuję teraz jedynie dużo cierpliwości 😊

    Paucia, trzymam za Was kciuki cały czas, nawet jak Was tu nie ma. Powodzenia na czwartkowej wizycie 🍀Dasz radę kochana, jesteś twardą babką 💪 Będę oczekiwać na wieści 🥹🩵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia, 19:41

    Paucia, Dzella19 lubią tę wiadomość

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • Dzella19 Autorytet
    Postów: 485 336

    Wysłany: 9 stycznia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 dziękuję bardzo ❤️❤️❤️
    Tak rzeczywiście poród przebieg szybko i było to piękne przeżycie, miałam dużo znieczulenia co spowodowało sporo ulgi, przepiękne uczucie było poczuć malutka na klatce 😻🥹 mąż sprawdza się lepiej niż się tego spodziewałam mimo ciągłej pracy, kocha ją nad życie opiekuje się, przebiera 🥰🥰🥰
    Wiadomo są cięższe chwile ale uczymy się siebie cały czas ❤️
    Ojej w takim razie trzymam kciuki od czerwca 🙏🏻 Pamiętaj koniecznie żeby dawać znać bo ja wchodzę tylko na ten wątek mimo wszystko jestem ciekawa jak tam u innych dziewczyn co mnie również wspierały 😥 wierzę ze i ty doświadczysz jeszcze raz tego pięknego uczucia 💓

    Angi90 lubi tę wiadomość

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2547 5329

    Wysłany: 31 stycznia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzella Wszystkiego Najlepszego dla Neli z okazji ukończenia I miesiąca!🥳❤️
    Jak się macie, Mała ładnie przybiera? Mam nadzieję, że jakoś zdążyłaś odespać te wszystkie pierwsze emocje i cięższe nocki🥰

    Gratuluję Wam wszystkim dziewczynki, przepiękne imiona wybieracie 😍💐Niech Maluszki rosną zdrowo 💝

    Paucia, Mikołajkowi chyba się nie spieszy? 🤭 Cały czas zaglądam czy już jest po tej stronie brzuszka😊

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
‹‹ 446 447 448 449 450
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ