X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jestem testomaniaczką - czyli ile potraficie zrobić testów w cyklu;-)
Odpowiedz

Jestem testomaniaczką - czyli ile potraficie zrobić testów w cyklu;-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 13 października 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Morisek28, ale fajny temat zaczęłaś.
    Ja od ok 7 dnia po owulce juz myśle o testach tak intensywnie że w ósmym dniu już robię :)

    Morisek28, Nona, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Lili
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 13 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku starań też tak miałam, ale na szczęście przeszło mi, po 2 latach starań wydałabym majątek. Stwierdziłam, że lepiej te pieniądze przeznaczyć na jakieś witaminki dla przyszłej mamy :)

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 13 października 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam cierpliwie do terminu @ - jeśli się nie pojawi to wtedy robię test co dziennie :)

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 13 października 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... ja się sugeruję tym, że testy powinno robić się od razu jak się wstanie z tzw. "pierwszego moczu", a wtedy o tym nie myślę wiec czekam do kolejnego ranka itd :) :P hehe a testów ovu nie lubię robić, bo nigdy mi nie wyszedł pozytywny :P

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 23 listopada 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaaaaa, ale miło, że to nie ja musze zakładac takie forum, tyyko już gdzieś chodzi po świecie taki drugi wariat :) Jutro mam termin @@@, zrobiłam dziś 4 testy, wszystkie negatywne (na każdym pod różnym kątek szukałam cienia cienia cienia, i oczywiście widzę, ale mój mężczyzna nie widzi...)
    Ciekawe kto jutro z rana będzie pierwszy: @ czy ja z testem :D

    Marta8880 lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:29

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ