X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jeżeli wyniki mam dobre, to dlaczego nie zachodzę ??
Odpowiedz

jeżeli wyniki mam dobre, to dlaczego nie zachodzę ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele słyszałam o tym, że trzeba odblokować psychikę. Pytanie jak ?? od trzech miesięcy jesteśmy pod stałą kontrolą GYNCENTRUM, mam monitoringi i cykle stymulowane clostilbegyt, ovitrelle, luteiną, biorę kilogramy witamin, nie piję alkoholu i nie palę papierosów... tak bardzo chcemy dziecko i wciąż się nie udaje. Dziewczyny, wspierajmy sie...

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjedź na wakacje, odstresuj się, na pewno pomoże :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3134 1925

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana możesz tylko zająć głowę czymś innym :) Staracie się o pierwsze dziecko? Jeżeli tak, to korzystajcie z chwil tylko we dwoje, takiej beztroski.
    Ja też bardzo chcę dzidzi! Też mi nie wychodzi. Tak bym się głaskała po brzuchu, gdyby tylko tam coś było ;) i myślę o tym jak będę szczęśliwa, ale żyję też codziennością i innymi marzeniami. Na pewno masz też inne cele w życiu :)

    36 lat
    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪

    O Łucję starałam się 20 cykli

    Niedoczynność tarczycy
    Euthyrox 100/88

    mutacje:
    Czynnik V R2 - homozygotyczny,
    MTHFR C677T heterozygotyczny,
    MTHFR A1298C heterozygotyczny,
    PAI-1 4G homozygotyczny

    Acard 75,
    KF, B6 i B12 metylowane

    3.02.2022 ➡️ 1 IUI ☹
    3.03.2022 ➡️ 2 IUI ☹
  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że zaczynam popadać w lekką obsesję. Tzn idą wakacje, a ja boje się zaplanować wylot bo może to stworzyć niebezpieczeństwo dla ewentualnej ciąży... jestem 3 cykl na clostilbegyt, tym razem zwiększona dawka...

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja raz poroniłam później też popadłam w paranoje. Mierzenie temp. alkohol rzadko. i w ogóle życie ustawione pod ciążę. Niestety szło ześwirować. Ochota na seks wcale jej nie było tylko seks był w dni płodne . W tym cyklu postanowilam nie mierzyc temp na sama mysl ze nie bede wiedziala kiedy skoki kiedy spadki moje libido wzrosło. Miałam ochotę praktycznie codziennie. Postanowiliśmy robić co drugi dzień. Oczywiście nie wytrzymałam i zaczęłam mierzyć temp ale już raczej było po owulacji więc się nie spinałam. W okolicach zagnieżdżenia pojechaliśmy nad morze. W ogóle nie liczyłam że się uda więc jednego dnia sobie pozwoliłam w barze i wypiłam kilka piw tak, że aż w głowie mi szumiało :P i nie powiem, że nie myślałam o ciąży bo każdego dnia myślałam. po prostu byłam nastawiona, że 11 cykl nie będzie się różnił niczym od pozostałych i że się nie uda, a tu taka niespodzianka :)

    AJA_S, Bella_Bella lubią tę wiadomość

  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooh nawet nie wiesz jak bardzo zazdroszcze ;) oby wszystko było z Tobą i maleństwem dobrze ;) może faktycznie lepiej odpuścić. wiele osób mi to powtarza, ale w głowie i tak roi się od różnych myśli.

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie da sie odpuscic :) trzeba ciut wyluzowac. Wiem latwo mi teraz mowic ale sama przechodzilam przez ta meke i sluchalam jak ludzie kazali mi odpuscic.

  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz może, Paulette, co było niepowodzeniem w staraniach się u Ciebie przez te 11 cykli ??

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się odstresowywać ale czasem jest ciężko... Ja jak narazie cieszę się że nie mam własnego bo prezenty na dzień dziecka wyczyścił mi konto ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to lekarze i leki póki co czyszczą konto ;) ale nie będę załować, jeśli ma to uczynić mnie mamą :)

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh...
    Widziałam się z moją siostrą dzisiaj i zrypki dostałam bo moja 4letnia chrześnica za mną tęskni... No ale cóż praca... Jak wolne do nad jezioro... Chcę dziś ją odwiedzić i może na weekend 25-26.06 zabiorę gdzieś Weronikę i może jej młodszą siostrę Adę ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeka wrote:
    wiesz może, Paulette, co było niepowodzeniem w staraniach się u Ciebie przez te 11 cykli ??
    Niestety nie. Zaden lekarz nie chcial mnie badac a na wlasna reke bylo szkoda mi kasy. Nie wiem czemu poronilam nie wiem czemu 11 cykli. Moze blokada w mozgu? Nie wiem...

  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszczę :) jeżeli nie uda mi się w tym cyklu to robię sobie przerwę od medykamentów, lekarzy ... poprostu wyluzuję, zapomnę i będę uprawiać seks dla przyjemności tylko i wyłącznie, szalony i spontaniczny, jak przed ślubem :0 i Panie Boże, miej mnie w opiece ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie zdradzaj ^^ Yoke :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeka ja w pierwszą ciążę zaszłam po 3 latach starań, na wakacjach, na które poleciałam z dnia na dzień spontanicznie. Dużo słońca, dużo alkoholu, dużo sexu i przywiozłam ze sobą do domu fasolka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 12:30

    AJA_S, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękna pamiątka z wakacji :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najwspanialsza pamiątka. zadecydowałam, że jedziemy z last minute, bede w ciąży to wakację spędzę w domu ale beda to najszczęśliwsze wakacje życia ! :)

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ