X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Karmienie piersią a starania o kolejne dziecko.
Odpowiedz

Karmienie piersią a starania o kolejne dziecko.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaMary Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Jestem tu nowa i od niedawna staramy się z mężem o drugie dziecko. Nasza starsza córeczka ma 2,5 roku i jest totalną cycoholiczką. Cykle mam bardzo nieregularne i często bardzo długie, nawet do 50 dni. Chce zacząć mierzyć tempkę, ale, spiąc z ssakiem, trudno o regularność, a tym samym, wiarygodność pomiarów. Jestem w stanie rozpoznać swoj śluz i mam bolesne owulacje, ale trudno przewidzieć, kiedy faktycznie ona nastąpi, a moj mąż często wyjeżdża i trudno nam wcelować we właściwy moment :/ Czy sa tu mamy karmiące, starające sie o kolejne ssaki?

    MamaMary
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest juz podobny temat tylko troche zleciał i był na 3 stronie, moze zaglądnij tam i poczytaj :)

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-przy-karmieniu-piersia,10791.html

    Jeszcze do niedawna byłam mamą starajacą się i karmiącą ale nam sie udało i juz jutro zaczynam drugi trymestr. POWODZENIA!!!

    W razie pytań pisz, jeśli będe umiała odpowiem

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ